Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


Poličky pro koupelny a WC nabízíme hlavně ve skleněném provedení, to totiž celý výrobek vzhledově odlehčí a nepůsobí tak těžce. Skleněné police mají kovové úchytky vyrobené z nekorodujícího materiálu, jako je mosaz či měď a jsou opatřeny kvalitní vrstvou chromu pro dokonalý lesk.

Moderní jsou v poslední době také koupelnové poličky z lehčích materiálů než je sklo, v nabídce máme takzvaný Plexiglas, který je obchodní a patentovanou značkou výrobce koupelnových doplňků Nimco. Poličky z materiálu Plexiglas jsou lehké, odolné proti rozbití a mohou se jakkoli strojově upravovat. Standarně proto máme v nabídce koupelnové poličky s vyfrézovanými otvory, které působí ještě lehčeji než sklo a jsou také krásné a trendy. Praktické je zakomponování třeba sklenky na kartáčky či dávkovače na tekuté mýdlo do otvoru v poličce. Nemusíte se tak bát, že něco shodíte na zem. Všechny police z materiálu Plexiglas jsou na našem e-shopu označené jako IXI pro jednoduché vyhledání.

V naší nabídce naleznete rovněž i praktické celokovové police, které se hodí především pro odkládání větších a těžších předmětů, jako jsou například ručníky. Svoje uplatnění najdou všude tam, kde nemáte koupelnovou skříňku pro uložení objemných předmětů. Tyto celokovové poličky jsou velmi pevné a něco vydrží.

A samozřejmě jsme nezapoměli ani na sprchové kouty. Poličky do sprchového koutu jsou u nás samozřejmostí. Jsou převážně kovové, nekorodující, takzvaně drátěné. Drátěné police najdete v našem drátěném programu, kde jsou všechny hezky pohromadě. Do sprchového koutu můžete ale samozřejmě použít i jinou poličku, ideálně poličku rohovou, která vám nebude překážet.

Police nabízíme rovné, rohové, jedno či dvoupatrové, police s ohrádkou či bez ohrádky, police s otvory. Zastoupeny jsou ve šech našich produktových řadách a jistě si tu svoji vybere každý zákazník.
news
Neato Botvac D6 Connected

Neato Botvac D6 Connected je značkový, spolehlivý a výkonný robotický vysavač s laserovou navigací, která je dokonale přesná. Pomocí nové funkce No-Go Lines jednoduše vytvoříte virtuálních zábrany (linie), kde nechcte, aby vysavač uklízel

news
Nový robotický vysavač CleanMate RV500

CleanMate RV500 je robotický vysavač s gyroskopickou navigací, který systematicky podlahy zametá, vysává a zároveň vytírá. Kvalitní Li-ion baterie zajistí dlouhou výdrž úklidu.

news
AKCE na vysavače NEATO

Neato Botvac je dostupný a výkonný robotický vysavač s extrémně přesnou navigací pomocí laseru. Můžete ho napojit na domácí Wi-Fi síť a klidně ho ovládat přes chytrý telefon...

news
Obměna sortimentu

Koupelnové doplňky NIMCO opět rozšiřují své řady o nové produkty. Máme zde nové nádobky a nový typy pumpiček a dokonce jednu podstatnou inovaci vaší nejoblíbenější řady...

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Koupelna-snů.czLogo2 - Koupelna-snů.cz