Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Police a poličky do koupelny a WC (283)

Police a poličky v koupelně mají svůj velký význam. Každý prostor potřebuje mít odkládací místa a ani koupelny nebo toalety nejsou výjimkou. Na koupelnové poličky si odkládáme veškeré potřeby, které mají být po ruce, jako je šampón, tekuté mýdlo na doplnění a podobně. Poličky do koupelny jsou velmi používané především nad umyvadlem nebo v prostoru kolem umyvadla, vany či sprchového koutu. Vznikne ideální odkládací místo pro další koupelnové doplňky, nebo jiné drobnosti, jako zubní kartáčky, pastu, řetízky, prsteny a další věci.
 Více

Poličky pro koupelny a WC nabízíme hlavně ve skleněném provedení, to totiž celý výrobek vzhledově odlehčí a nepůsobí tak těžce. Skleněné police mají kovové úchytky vyrobené z nekorodujícího materiálu, jako je mosaz či měď a jsou opatřeny kvalitní vrstvou chromu pro dokonalý lesk.

Moderní jsou v poslední době také koupelnové poličky z lehčích materiálů než je sklo, v nabídce máme takzvaný Plexiglas, který je obchodní a patentovanou značkou výrobce koupelnových doplňků Nimco. Poličky z materiálu Plexiglas jsou lehké, odolné proti rozbití a mohou se jakkoli strojově upravovat. Standarně proto máme v nabídce koupelnové poličky s vyfrézovanými otvory, které působí ještě lehčeji než sklo a jsou také krásné a trendy. Praktické je zakomponování třeba sklenky na kartáčky či dávkovače na tekuté mýdlo do otvoru v poličce. Nemusíte se tak bát, že něco shodíte na zem. Všechny police z materiálu Plexiglas jsou na našem e-shopu označené jako IXI pro jednoduché vyhledání.

V naší nabídce naleznete rovněž i praktické celokovové police, které se hodí především pro odkládání větších a těžších předmětů, jako jsou například ručníky. Svoje uplatnění najdou všude tam, kde nemáte koupelnovou skříňku pro uložení objemných předmětů. Tyto celokovové poličky jsou velmi pevné a něco vydrží.

A samozřejmě jsme nezapoměli ani na sprchové kouty. Poličky do sprchového koutu jsou u nás samozřejmostí. Jsou převážně kovové, nekorodující, takzvaně drátěné. Drátěné police najdete v našem drátěném programu, kde jsou všechny hezky pohromadě. Do sprchového koutu můžete ale samozřejmě použít i jinou poličku, ideálně poličku rohovou, která vám nebude překážet.

Police nabízíme rovné, rohové, jedno či dvoupatrové, police s ohrádkou či bez ohrádky, police s otvory. Zastoupeny jsou ve šech našich produktových řadách a jistě si tu svoji vybere každý zákazník.