Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Sprchové baterie, baterie do sprchy (1)

Máte rádi ten pocit, když stojíte ve sprše a stéká na vás proud teplé vody? S našimi kvalitními sprchovými bateriemi si jej dopřejete naplno. Na výběr máte z řady provedení a můžete si zakoupit také cenově výhodné sprchové sety... Více

Sprchové baterie nejsou vybaveny přepínačem mezi dvěma výstupy, například vodovodem a sprchovou hadicí. Pokud tedy chcete ve sprše využívat hlavovou i ruční sprchu, podívejte se do kategorie vanové baterie, které mají přepínač.

Moderní sprchové baterie vám ušetří vodu i energii. Mají totiž omezovač průtoku a s vhodně zvolenou hlavovou sprchou nebo ruční sprchou si užijete dokonalý požitek ze sprchování. Sprchové baterie se také velmi snadno udržují a ovládají. Stačí zatáhnout za páku nebo otočit ovladačem a je to. V naší nabídce najdete sprchové baterie ve 2 provedeních - podomítkové nebo nástěnné - a prodáváme rovněž populární termostatické sprchové baterie, které naleznete v samostatné kategorii.

Pro Váš pohodlný výběr můžete zboží filtrovat podle výrobce a následně si zvolit produktovou řadu (sérii). U každého výrobku je uvedena dostupnost, která reflektuje skutečný stav zásob.