Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


Naše mýdlenky se dají připevnit na zeď nebo postavit na umyvadlo či vanu. Pokud přeci jen chcete mýdlenku připevnit, ale nechcete vrtat do hezkého obkladu, můžete některé typy přilepit speciálně dodávaným certifikovaným lepidlem. Mýdlenky na přilepení jsou označeny specifickým piktogramem, nebo je naleznete v samostatné kategorii výrobků vhodných k přilepení.

Ve sprchovém koutě vám také jako mýdlenka dokokonale poslouží poličky z našeho drátěného programu NIMCO, ve kterých samozřejmě nezůstává žádná voda a mýdlo se zbytečně nerozpouští.

Mýdlenky NIMCO, které jsou většinou ze skla, keramiky či nekorodujícího kovu, využijete ale také na odkládání drobností, jako jsou náušnice, řetízky nebo drobná bižuterie. Tím pádem nemusí zůstat jen u koupelny, postavit si mýdlenku jako dózu na šperky můžete i v ložnici.
news
Neato Botvac D6 Connected

Neato Botvac D6 Connected je značkový, spolehlivý a výkonný robotický vysavač s laserovou navigací, která je dokonale přesná. Pomocí nové funkce No-Go Lines jednoduše vytvoříte virtuálních zábrany (linie), kde nechcte, aby vysavač uklízel

news
Nový robotický vysavač CleanMate RV500

CleanMate RV500 je robotický vysavač s gyroskopickou navigací, který systematicky podlahy zametá, vysává a zároveň vytírá. Kvalitní Li-ion baterie zajistí dlouhou výdrž úklidu.

news
AKCE na vysavače NEATO

Neato Botvac je dostupný a výkonný robotický vysavač s extrémně přesnou navigací pomocí laseru. Můžete ho napojit na domácí Wi-Fi síť a klidně ho ovládat přes chytrý telefon...

news
Obměna sortimentu

Koupelnové doplňky NIMCO opět rozšiřují své řady o nové produkty. Máme zde nové nádobky a nový typy pumpiček a dokonce jednu podstatnou inovaci vaší nejoblíbenější řady...

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Koupelna-snů.czLogo2 - Koupelna-snů.cz