Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Mýdlenky, držáky na mýdlo (83)

Mýdlenky jsou používány na odkládání tuhého mýdla. Klasické mýdlo pomalu vytlačují mýdla tekutá, pro které jsou určeny dávkovače tekutých mýdel, ale spousta lidí nedá na běžné tuhé mýdlo dopustit. A aby se vám mýdlo jen tak neválelo po umyvadle či na okraji vany, což může být také v určitých situacích nebezpečné, použijte na jeho odložení naší mýdlenku!

 Více

Naše mýdlenky se dají připevnit na zeď nebo postavit na umyvadlo či vanu. Pokud přeci jen chcete mýdlenku připevnit, ale nechcete vrtat do hezkého obkladu, můžete některé typy přilepit speciálně dodávaným certifikovaným lepidlem. Mýdlenky na přilepení jsou označeny specifickým piktogramem, nebo je naleznete v samostatné kategorii výrobků vhodných k přilepení.

Ve sprchovém koutě vám také jako mýdlenka dokokonale poslouží poličky z našeho drátěného programu NIMCO, ve kterých samozřejmě nezůstává žádná voda a mýdlo se zbytečně nerozpouští.

Mýdlenky NIMCO, které jsou většinou ze skla, keramiky či nekorodujícího kovu, využijete ale také na odkládání drobností, jako jsou náušnice, řetízky nebo drobná bižuterie. Tím pádem nemusí zůstat jen u koupelny, postavit si mýdlenku jako dózu na šperky můžete i v ložnici.