Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Koupelnový drátěný program Nimco

Ranní a večerní péči o tělo věnujeme stále více pozornosti. Už jsme si zvykli, že pro děti se hodí jiný šampón než pro dospělé, nebo že na obličej patří jiný krém ráno a jiný večer. V koupelně tak začíná přibývat nejrůznějších lahviček, krabiček a tub. Jenže kam s tím vším? Odpověď je snadná. I na malé ploše dokáže přibýt prostoru díky nápaditým výrobkům z drátěného programu firmy NIMCO.
 Více

Hledáme, kde můžeme, ale nic nenacházíme. Zkuste prosím jinou kombinaci filtrů.

Drátěný program zahrnuje především poličky a odkládací plochy, které se dají připevnit na stěnu či obkladačky pomocí šroubků a hmoždinek. Některé naše drátěné poličky a police lze také jednoduše zavěsit například na sklo ve sprchovém koutě. Drátěné poličky máme v provední obdélníkové, rohové, mělké, hluboké, jednopatrové nebo dvoupatrové, či police s háčky na sprchovací příslušenství, nebo na ručníky. Všechen drátěný program do koupelny je z nekorodujícího materiálu a je opatřen kvalitní vrstvou chromu pro dlouhodobý užitek.

Pokud se vám nelíbí závěsné drátěné poličky a zároveň nechcete vrtat do obkladaček, podívejte se na výrobky NIMCO IXI, které jsou z umělého skla, jsou tím pádem velice lehké, ale zároveň pevné a je hlavní, dají se jednoduše přilepit !