Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Držáky na ručníky, věšáky, sušáky (207)

Držák na ručníky nesmí chybět v žádné koupelně, ať je moderní, retro, nová, či stará. Po každém umytí je potřeba si osušit ruce, takže držák na ručníky je nezbytnou součástí úplně každé koupelny. Vyberte si držák na ručníky z naší rozsáhlé nabídky tvarů, designů a rozměrů.

 Více

Držáky na ručníky jsou vůbec tím nejdůležitějším prvkem v koupelně vůbec. Není více mrzuté, než když vylézáte z vany nebo ze sprchy a ručník visí právě na druhém konci koupelny. Proto bývá držáků, či věšáků na ručníky v koupelně povícero. Funkce držáku či věšáku bývá často propojena s funkcí sušáku, kdy roztažený ručník do vaší příští návštěvy koupelny určitě bezvadně uschne. Pokud držák-sušák navíc umístíte poblíž topení či okna, sušení to urychlí.

Držáky na ručníky máme jednoduché s háčky, konzolové držáky pro rozložení celé šířky jednoho nebo více ručníků, kruhové držáky na ručníky, otočné držáky, skládací i vícenásobné držáky ručníků.

Velmi oblíbené jsou právě otočné držáky, které při nepoužívání můžete lehce složit ke zdi. Ve výběru jsou také klasické držáky ručníků pro jeden ručník. Ten slouží k odkládání jednoho ručníku, který potřebujeme mít stále po ruce. Kruhový držák ručníků je spíše designová záležitost. Je ale pravdou, že se do něj ohromně jednoduše ručník rozhodí a nemusíte řešit žádné poutko.