Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


Držáky na ručníky jsou vůbec tím nejdůležitějším prvkem v koupelně vůbec. Není více mrzuté, než když vylézáte z vany nebo ze sprchy a ručník visí právě na druhém konci koupelny. Proto bývá držáků, či věšáků na ručníky v koupelně povícero. Funkce držáku či věšáku bývá často propojena s funkcí sušáku, kdy roztažený ručník do vaší příští návštěvy koupelny určitě bezvadně uschne. Pokud držák-sušák navíc umístíte poblíž topení či okna, sušení to urychlí.

Držáky na ručníky máme jednoduché s háčky, konzolové držáky pro rozložení celé šířky jednoho nebo více ručníků, kruhové držáky na ručníky, otočné držáky, skládací i vícenásobné držáky ručníků.

Velmi oblíbené jsou právě otočné držáky, které při nepoužívání můžete lehce složit ke zdi. Ve výběru jsou také klasické držáky ručníků pro jeden ručník. Ten slouží k odkládání jednoho ručníku, který potřebujeme mít stále po ruce. Kruhový držák ručníků je spíše designová záležitost. Je ale pravdou, že se do něj ohromně jednoduše ručník rozhodí a nemusíte řešit žádné poutko.
news
Neato Botvac D6 Connected

Neato Botvac D6 Connected je značkový, spolehlivý a výkonný robotický vysavač s laserovou navigací, která je dokonale přesná. Pomocí nové funkce No-Go Lines jednoduše vytvoříte virtuálních zábrany (linie), kde nechcte, aby vysavač uklízel

news
Nový robotický vysavač CleanMate RV500

CleanMate RV500 je robotický vysavač s gyroskopickou navigací, který systematicky podlahy zametá, vysává a zároveň vytírá. Kvalitní Li-ion baterie zajistí dlouhou výdrž úklidu.

news
AKCE na vysavače NEATO

Neato Botvac je dostupný a výkonný robotický vysavač s extrémně přesnou navigací pomocí laseru. Můžete ho napojit na domácí Wi-Fi síť a klidně ho ovládat přes chytrý telefon...

news
Obměna sortimentu

Koupelnové doplňky NIMCO opět rozšiřují své řady o nové produkty. Máme zde nové nádobky a nový typy pumpiček a dokonce jednu podstatnou inovaci vaší nejoblíbenější řady...

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Koupelna-snů.czLogo2 - Koupelna-snů.cz