Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Koupelnové doplňky NIMCO dle série (320)

Nabízíme vám ucelené série koupelnových doplňků NIMCO. Každá série je něčím zvláštní a jedinečná s osobitým a nezaměnitelným stylem. Nesmrtelný design přináší naše nejoblíbenější série NIMCO Unix, která je svými střídmými tvary nadčasová a neomrzí ani po letech. Minimalistická řada koupelnových doplňků NIMCO Bormo v sobě skrývá sílu, je elegantní a praktická zároveň. NIMCO Kibo zaujme svým hranatým designem a puncem luxusu, hodí se do každé moderní koupelny.

Nemáte moderní koupelnu a vyznáváte spíše retro styl? Pak je právě pro vás řada doplňků do koupelny NIMCO Lada. Ta jako jediná nabízí design kovových prvků kromě chromu i v provedení staromosaz a staroměď a taktéž se zde objevuje umělý kámen v podobě poliček.

 Více

Velkou oblibu mají koupelnové doplňky sérií NIMCO Simona a NIMCO Kalypso, které patří k těm levnějším, ale kvalita je stále maximální.

Minisérie příslušenství do koupelny NIMCO Eli a NIMCO Atri hýří barvami, jsou veselé a hodí se do mladých rodin. Minimalistické doplňky na umyvadlo a k WC NIMCO Ava jsou jednoduše krásné! Černá a bílá jako jednoduchý válec, to je série volně stojících doplňků NIMCO Lio. Další koupelnové příslušenství na postavení naleznete v řadě NIMCO Kora, která vás ohromí svým přírodním vzhledem (umělý kámen a bambus)

Sérií koupelnových doplňků a příslušenství máme mnohem víc, stačí se porozhlédnout...