Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Profesionální vysoušeče rukou (5)

Jet Dryer patří do skupiny nejvýkonnějších vysoušečů na trhu. Tryskové vysoušeče jsou nejrychlejším způsobem osoušení rukou. Jsou zároveň ekologičtějším způsobem sušení umytých rukou a díky bezkontaktnímu použití výrazně snižují šíření… Více

Jet Dryer patří do skupiny nejvýkonnějších vysoušečů na trhu. Tryskové vysoušeče jsou nejrychlejším způsobem osoušení rukou. Jsou zároveň ekologičtějším způsobem sušení umytých rukou a díky bezkontaktnímu použití výrazně snižují šíření nečistot.

V naší nabídce naleznete široký sortiment vysoušečů. Můžete si tak vybrat přístroj dle vašich potřeb a požadavků. Některé námi nabízené vysoušeče jsou vybaveny HEPA filtrem, který zaručí maximálně hygienický provoz. Naopak v méně frekventovaných provozech se osvědčí finančně méně nákladné horkovzdušné osoušeče.

Profesionální osoušeče jsou v každém případě v porovnání s papírovými ubrousky cestou ke snížení dlouhodobých provozních nákladů a zároveň odstraní práci s pravidelným doplňováním ubrousků. Elegantní provedení vysoušečů Jet Dryer navíc dodá toaletám luxusnější vzhled a čistotu.