Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Háčky a věšáky do koupelny (178)

Háčky do koupelny slouží především k pověšení ručníků, županů či utěrek a odedávna patří k výbavě každé koupelny, toalety nebo kuchyně. Háček na odložení oceníte také ve sprchovém koutě, kde si na něj můžete zavěsit různé masážní či umývací kartáče nebo ostatní pomůcky, které mají poutko, případně poslouží k zavěšení ručníku na nezbytně dlouhou dobu sprchování.

Háčky se také hojně využívají pro sušení ručníků, avšak pro dokonalé usušení ručníků raději použijte držáky či sušáky na ručníky, odvedou svou práci mnohem efektivněji.
 Více

Nebojte se, že háčky od nás vám v koupelně zreziví, všechny jsou totiž vyrobené z nekorodujícího materiálu, jako je mosaz či měď. A samozřejmě jsou opatřeny kvalitní vrstvou chromu pro dokonalý lesk.

Háčky do koupelny máme v každé z našich sérií koupelnových doplňků. Nejoblíbenější jsou háčky ze série UNIX, BORMO a KALYPSO.

Samozřejmostí a tak trochu tradicí na našem e-shopu, je možnost lepení výrobků přímo na stěnu, obklad, či zrcadlo. Většinu háčků je možno kromě klasické přivrtání na hmoždinku také přilepit pomocí lepidla, které u nás můžete také zakoupit. Možnost lepení je u každého výrobku zřetelně uvedena textově a také jednoduchým piktogramem. Pokud chcete všechno vybavení v koupelně nalepit, podívejte se do kategorie k tomu přímo určené: Koupelnové doplňky vhodné k nalepení, bez vrtání.