Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Koupelnové doplňky Nimco Keira (14)

Moderní koupelna je mixem společných i soukromých zón. Je flexibilní a odolná tak, aby v omezeném čase, na omezenémprostoru, umožňovala naplnit různé představy každého člena domácnosti. Více

Nimco Keira je spojením současné technologie a kreativity. Jako celek tvoří mozaiku moderních trendů, je ostrá a důstojná, technická a bez kompromisů. Kovové prvky mají povrch chromovaný s vysokým leskem, skleněné části jako jsou kelímky, dávkovače mýdla a poličky jsou z matovaného skla. Poličky jsou rovněž ve variantě z extra čirého matovaného skla a z materiálu plexiglas.

Nimco Plexiglas, koupelnové doplňky
Poličky označené jako IXI jsou vyrobeny ze speciálního mléčného plexiskla s matným povrchem. Frézováním je možné docílit stylové otvory, které nejenom působí zajímavě a moderně, ale také splňují podobnou funkci jako drátěný program. Je bezpečnější než sklo. Jeho rozbití ať už nechtěným nárazem není tak snadné.

Extra čiré matové sklo Extraclear
Extra čiré matované sklo. Oproti běžnému sklu, obvykle zeleně zabarvenému, je zcela čiré, tedy bezbarvé. Jeho naprostou bělost zvýrazňuje úprava oboustranného matování. Působí sametově a čistě. Tloušťka 8mm.