Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Doplňky do koupelny a koupelnové příslušenství (1651)

Koupelnové doplňky přinášejí do našich koupelen především fukčnost, ale také prostor koupelny zkrášlí a zaplní jej atmosférou zabydlenosti, života a pohodlí. V případě koupelnových doplňků vždy vybírejte kvalitní materiály a vneste jimi do koupelny vaši osobnost.

Při výběru koupelnových doplňků bychom měli dbát na celkově sladěný dojem z interiéru. Pokud máme navíc koupelnu malou, jsou prvky nehodící se sem ještě více bijící do očí. Do malé koupelny volíme doplňky světlé, větší koupelna nám nabízí možnost použít i barevné doplňky. V naší nabídce naleznete to nejlepší na trhu - kvalitní koupelnové doplňky české značky NIMCO s dlouhodobou tradicí a 10-ti letou zárukou.

 Více

Pro vaše pohodlné nakupování jsou všechny koupelnové doplňky seřazené do kategorií, ve kterých naleznete například dávkovače na mýdlo, sklenky a kelímky na čištění zubů, či na odkládání kartáčků, poličky do koupelny, háčky na ručníky, držáky a věšáky na ručníky, WC štětky nebo koupelnová madla. Většina doplňků do koupelny je určena pro motnáž na stěnu pomocí hmoždinek, ale máme i takové, co se jednoduše přilepí (naleznete je v kategorii koupelnové doplňky vhodné k nalepení, bez vrtání). Nechcete koupelnové příslušenství přivrtat nebo přilepit? Nevadí, máme i dostatečný výběr samostatně stojících koupelnových doplňků.

Různé materiály, ze kterých jsou naše koupelnové doplňky vyrobeny, vám umožní vybrat si jednoduše to, co se vám líbí. Především je to sklo, keramika, umělé sklo, umělý kámen, kompozitní plast, ale i dřevo. Dále pak nerezová ocel a různé nekorodující kovové slitiny (mosaz, měď), všechny opatřeny kvalitní vrstvou chromu. Novinkou je pak koupelnové příslušenství NIMCO Lada v retro designu s povrchovou úpravou staroměď a staromosaz.

Rovněž můžete přejít na koupelnové doplňky seřazené dle série a jednuše si vybrat podle svého vkusu. Pokročilé filtrování podle výrobce a série vám vaše hledání také zjednoduší.