Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Dávkovače mýdla a desinfekčních prostředků (158)

Dávkovače tekutého mýdla jsou funkční a estetický koupelnový doplněk, bez kterého se dnes již žádná domácnost neobejde. Dávkovač mýdla od výrobce NIMCO můžete přichytit na zeď nebo volně postavit na umyvadlo či plochu vedle něj. Pohodlnou obsluhu a ještě vyšší hygienu vám usnadní Bezdotykové dávkovače tekutého mýdla nebo desinfekčních prostředků od výrobce Helpmation, které jsou skvělým pomocníkem v domácnosti, na pracovišti, ve školách, nebo zdravotnických zařízeních.

 Více

V každé koupelně je přinejmenším jedno nebo dvě umyvadla, kde by dávkovač mýdla určitě neměl chybět. Používání dávkovače díky přesné pumpičce je velmi jednoduché a příjemné. Plnění manuálních dávkovačů mýdla NIMCO se provádí z vrchní části po odšroubování pumpičky. Ke každému dávkovači je přidružená série koupelnových doplňků, které si tak můžete seskládat do koupelny a vytvořit z nich opravdovou podívanou.

Bezdotykové ovládání dávkovačů Helpmation na tekuté mýdlo a desinfekční prostředky zaručuje maximální hygienu. Nemusíte se dotýkat žádného tlačítka, které je plné bakterií. Jednoduše vložíte ruku pod senzor dávkovače a ten Vám automaticky mýdlo nadávkuje do dlaně. Tento systém je maximálně hygienický a zajistí snížení výskytu bakterií.