Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Partneři

 • Společnost Romvel spol. s.r.o. byla založena v roce 1995 jako specializovaná firma na kovové koupelnové doplňky. Jednotlivé výrobky jsou distribuovány pod značkou NIMCO, která je registrovaná obchodní značka společnosti. Firma sama navrhuje provedení a vzhled svých výrobků tak, aby doplňky byly nejenom pěkné, ale také účelné a vhodné do dnešních koupelen. Tyto výrobky vynikají kvalitou zpracování a navíc jsou za velmi příjemnou cenu. Doplňky Nimco najdete zde.
 • SANITEC je největším výrobcem a dodavatelem sanitární keramiky, koupelnového nábytku, sprchových koutů a van v Evropě. Zaujímá i významné postavení v celosvětovém měřítku. V České a Slovenské republice jej reprezentuje obchodní a marketingové zastoupení SANITEC, s.r.o. které má za sebou poměrně krátkou, za to však obchodně velmi úspěšnou historii. Po desetiletém působení tvoří jeho prodané výrobky bezmála 25% v ČR a téměř 30 % v SR. Všechny nabízené výrobky společnosti SANITEC najdete zde.
 • Společnost LEBON nabízí prvotřídní kvalitu koupelnového nábytku a koupelnových svítidel. Podobu nových sérií, které každoročně uvádí LEBON na trh, pečlivě konzultuje s architektem. Tak vzniká koupelnový nábytek, který je nejen praktický, ale i vyjímečný svým vzhledem. V nově otevřeném showroomu v Brně - Židenicíchnajdete veškerý sortiment produktů značky LEBON. A jejich výběr najdete i na těchto stránkách.
 • Tradice a kvalita se v koupelnách JIKA setkávají s tím nejmodernějším ze světových trendů. Síla značky a desítky let zkušeností se přirozeně promítají do těch nejnepatrnějších detailů. Ve světě koupelen JIKA nenajdete nic, co bychom si dovolili opomenout. Koupelna JIKA, to je místo, které navrhujeme tak, aby byl každý váš den již od prvního okamžiku příjemnějším. Více informací naleznete zde.
 • Představujeme Vám společnost Ravak. Nesnažíme se vyrábět výrobky dle možností našich technologií, ale vyrábíme s ohledem na potřeby a požadavky zákazníků. Věříme, že existují věci, ze kterých můžete mít i po letech stále stejnou radost. Vždy se budeme snažit přinášet pohodu, krásu a požitek do vašich domácnosti. Pokud s našimi výrobky budete spokojeni Vy, naši zákazníci, budeme spokojeni i my. Produkty společnosti Ravak naleznete zde.
 • Firma SMEDBO se věnuje výrobě koupelnových a bytových doplňků a vypracovala si výraznou pozici nejen na celosvětovém trhu, ale i jako dvorní dodavatel koupelnových doplňků Jeho Veličenstva Krále Carla Gustafa XVI. Zpracování výrobků pramení z impozantní kovářské dovednosti. Každý komponent je vyroben z pravé mosazi, která je tvořena kvalitní slitinou zinku a mědi speciálně míšenou pro pevnost a kvalitu finálního produktu. Zde naleznete tyto koupelnové doplňky královské kvality
 • Splolečnost Franke byly založena v roce 1911. Dnes je společnost FRANKE na všech kontinentech. Výrobou přesahující 6 000 000 dřezů ročně je s odstupem největším výrobcem dřezů na světě. Firma Franke s.r.o. Česká Republika se specializuje na prodej kuchyňských dřezů pro domácnosti, dřezových baterií, odsavačů par, odpadkových košů a nerezových zařizovacích předmětů pro veřejný sektor.Produkty společnosti Franke najdete zde.
 • Geberit udává již od roku 1874 trend v oblasti sanitárního vybavení budov. Mnoho z našich výrobků se stalo milníky ve vývoji zdravotně technických instalací. Naším nosným produktem jsou montážní prvky se splachovací nádržkou pro závěsná WC. V České republice byla založena pobočka v r.1993. Pro instalatéry i koncové zákazníky na celém světě je značka Geberit symbolem spolehlivého partnerství.Sortiment společnosti Geberit je umístěn zde.
 • Zdá se být trendem, že průmyslové firmy dnes vyrábí gumové holínky a zítra budou vyrábět mobilní telefony. My od Kludi se vědomě stavíme proti tomuto duchu. Všechny naše znalosti a dovednosti věnujeme vývoji, designu a výrobě baterií pro kuchyně a koupelny. V našich bateriích se spojuje řemeslná dokonalost, vysoká funkčnost a design, tak aby vždy odrážely nadčasovou koupelnovou architekturu. Výběr produktů značky Kludi zde.
 • Kadeřnictví dámské i pánské. Prodlužování vlasů Hairdreams, prodlužování řas Lash Sensation, šetrný permanentní make-up Long-Time-Liner, chemický peeling RENOpeel. Prodej kosmetiky Redken, Hairdreams a Laboratoires Renophase. Webové stránky kadeřnictví WINCI Brno naleznete zde.
 • Povinné ručení - Kryštof. Slevy a porovnání všech pojišťoven! Sjednáváme povinné ručení online. Nabídka služeb v oblasti povinného ručení, poskytování poradenství. Za sjednání pojištění online na našich stránkách získáte u pojišťoven zajímavé slevy. Více informací naleznete na www.povinne-ruceni-sazby.cz.
 • Svět tabáku dýmek a doutníků. Nabízíme největší výběr tabákových výrobků - dýmky, tabáky, doutníky a další kuřácké potřeby. V našem sortimentu naleznete dýmky předních mistrů tohoto oboru a tabáky nejoblíbenějších značek jak do dýmky tak i do vodní dýmky. Doutníky kubánské i dominikánské, suché i vlhké. Můžete si u nás také zakoupit vodní dýmky Aladin. Vyberte si dle vašeho přání na www.dymky-online.cz.
 • Vzduchotechnika Brno dodávaná společností PH Trade splní i ty nejvyšší požadavky na kvalitu a profesionalitu provedení. S více než dvacetiletou zkušeností v oboru vzduchotechnika, klimatizace a veškerých stavebních prací jsme solidním partnerem pro malé i velké zakázky.