Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Držáky a zásobníky na toaletní papír (153)

Mezi koupelnové doplňky jednoznačně patří držák toaletního papíru, bez kterého se žádná toaleta či WC neobejde. Držáky toaletního papíru můžete vybírat z nejrůznějších tvarů, materiálů a také podle umístění.

Držák toaletního papíru je buď na postavení, tedy samostatně stojící, bez nutnosti vrtání na stěnu (většinou v kombinaci s WC kartáčem) nebo pak pro montáž na zeď, pomocí hmoždinek nebo lepidla.
 Více

Lepení výrobků se stává stále oblíbenější, a my vám nabízíme všechny výrobky vhodné k přilepení seskupené do vlastní kategorie. Samozřejmě naleznete držáky toaletního papíru na nalepení a zásobníky na toaletní papír pro přilepení i v této kategorii. Každý takový výrobek má v textu možnost lepení uvedenou a také je označen srozumitelným pikrogramem.

Držáky máme s krytem či bez krytu, nebo i takzvané zásobníky, kam se vejde několik rolí WC papíru. Určitě byste měli zvolit takový držák, který bude korespondovat s ostatním zařízením koupelny. To však u nás není problém, výrobky máme přehledně seřazené do sérií a vy si můžete své koupelnové doplňky pohodlně vybírat.

Velkou oblibu má držák toaletního papíru na postavení na zem. Jednoduše se podle potřeby v koupelně či na WC přemísťuje a většinou obsahuje i rezervní držák na toaletní papír.