Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


Lepení výrobků se stává stále oblíbenější, a my vám nabízíme všechny výrobky vhodné k přilepení seskupené do vlastní kategorie. Samozřejmě naleznete držáky toaletního papíru na nalepení a zásobníky na toaletní papír pro přilepení i v této kategorii. Každý takový výrobek má v textu možnost lepení uvedenou a také je označen srozumitelným pikrogramem.

Držáky máme s krytem či bez krytu, nebo i takzvané zásobníky, kam se vejde několik rolí WC papíru. Určitě byste měli zvolit takový držák, který bude korespondovat s ostatním zařízením koupelny. To však u nás není problém, výrobky máme přehledně seřazené do sérií a vy si můžete své koupelnové doplňky pohodlně vybírat.

Velkou oblibu má držák toaletního papíru na postavení na zem. Jednoduše se podle potřeby v koupelně či na WC přemísťuje a většinou obsahuje i rezervní držák na toaletní papír.
news
Neato Botvac D6 Connected

Neato Botvac D6 Connected je značkový, spolehlivý a výkonný robotický vysavač s laserovou navigací, která je dokonale přesná. Pomocí nové funkce No-Go Lines jednoduše vytvoříte virtuálních zábrany (linie), kde nechcte, aby vysavač uklízel

news
Nový robotický vysavač CleanMate RV500

CleanMate RV500 je robotický vysavač s gyroskopickou navigací, který systematicky podlahy zametá, vysává a zároveň vytírá. Kvalitní Li-ion baterie zajistí dlouhou výdrž úklidu.

news
AKCE na vysavače NEATO

Neato Botvac je dostupný a výkonný robotický vysavač s extrémně přesnou navigací pomocí laseru. Můžete ho napojit na domácí Wi-Fi síť a klidně ho ovládat přes chytrý telefon...

news
Obměna sortimentu

Koupelnové doplňky NIMCO opět rozšiřují své řady o nové produkty. Máme zde nové nádobky a nový typy pumpiček a dokonce jednu podstatnou inovaci vaší nejoblíbenější řady...

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Koupelna-snů.czLogo2 - Koupelna-snů.cz