Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Vodovodní baterie do koupelny a kuchyně (39)

Mezi základní vybavení každé koupelny patří vodovodní baterie. Pro velkou část lidí je při jejich nákupu důležitá cena. Jenže rozhodnou-li se pro levnější typ, většinou časem zjistí, že z dlouhodobého hlediska neušetří... Více

Úspora při nákupu nejlevnějších typů vodovodních baterií je značně iluzorní. Při delším užívání totiž zjistíte, že v porovnání s pákovými bateriemi spotřebujete více vody a daleko horší je také komfort obsluhy. Proto nepřekvapí, že dnes jsou baterie s pákou v 80 % domácností a výrobci neustále vylepšují jejich design.

Náš e-shop nezůstává v trendech pozadu a nabízí vám to nejlepší od předních výrobců sanitární techniky. Především jsou to kvalitní značky, jako je Grohe, Hansgrohe, Kludi a Steinberg. Vodovodní baterie máme přehledně roztříděné do několika kategoríí, aby byl pro vás výběr co nejjednodušší. Můžete vybírat umyvadlové baterie, vanové baterie, sprchové baterie, stále více oblíbené a nepostradatelné bidetové baterie, samozřejmě také dřezové baterie (kuchyňské), tlačné baterie a ventily (baterie ovládané stlačením), samostané uzavírací ventily, napouštěcí a odtokové systémy a náhradní díly. Nedílnou součástí standardních baterií jsou též termostatické baterie, které máme pro lepší přehlednost umístěné v samostatné kategorii.
 
Vodovodní baterie, které prodáváme, jsou nejen velmi kvalitní, ale také jdou s dobou a výrobci každou chvíli vyvinou nový model či celou novou sérii. Reflektujeme tento vývoj a jakmile se nové baterie objeví na trhu, umístíme je do naší nabídky.