Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Odkládací a závěsný program do kuchyně (251)

Pokud přemýšlíte, jak nejlépe zorganizovat pořádek v kuchyni, máme pro vás jeden tip. Nepatří sice zrovna mezi žhavé novinky, nicméně ten, kdo ho někdy při plánování kuchyně použil, na něj nedá dopustit. Více

Jde o odkládací a závěsný drátěný program, tedy o nejrůznější police, závěsy, háčky, přihrádky, držáky, výsuvy a další výrobky. Vše se pomocí úchytů, nebo samostatně prodejných háčků jednoduše zavěsí na tyč (konzoli), kterou nabízme v několika délkách. Konzole jdou spojovat a to dokonce i do zatáčky. Závěsným programem můžete velmi lehce zaplnit místa, která by byla jinak nevyužitá, například za dřezem nebo za varnou deskou. Závěsný drátěný program MIVOKOR vám ulehčí práci v kuchyni. Pokud budete mít vše po ruce, bude vám vaření i práce v kuchyni dělat skutečnou radotst! Sortiment závěsného drátěného programu najdete zde. Madla, tyče, spojky a příslušentví jsou v samostatné kategorii.

Nově vám také nabízíme ekonomické sety EKONOMIK. Tyto cenově zvýhodněné sady závěsných a odkládacích doplňků do kuchyně jsou sestaveny přímo pro vás, abychom vám ušetřili čas při výběru komponentů. Výrobky EKONOMIK nelze kombinovat s ostatními výrobky MIVOKOR.