Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Umyvadlové baterie, baterie k umyvadlům (1)

V této kategorie naleznete umyvadlové baterie, a to jak klasické, tak i takové, které se dají zkombinovat se sprškou... Více

Kdo by netoužil po krásné moderní koupelně. Tu ale netvoří jen pěkné dlaždičky či vana, ale velký dojem udělají i koupelnové doplňky a sanitární technika. Zmínit lze především umyvadlové baterie, které ale již dávno nejsou jen nevzhlednými kohoutky. Dnes se klade důraz na jednoduchost, co nejsnazší údržbu a velkou praktičnost. Proto v našem e-shopu najdete umyvadlové baterie stojánkové a to i víceotvorové s odděleným ovládáním, ale také baterie či výtoky pro montáž na stěnu.

Takzvané jednocestné baterie umožňující připojení jen studené vody nebo vody z centrálního rozvodu (umývárny) naleznete v kategorii uzavírací ventily.

Pokud chcete koupelnu vybavit v jednom stylu, doporučujeme se podívat i na naši nabídku vanových baterií a sprchových baterií, které tak mohou být krásně sladěny s baterií k umyvadlu.

Pro Váš pohodlný výběr můžete zboží filtrovat podle výrobce a následně si zvolit produktovou řadu (sérii). U každého výrobku je uvedena dostupnost, která reflektuje skutečný stav zásob.