Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


Kdo by netoužil po krásné moderní koupelně. Tu ale netvoří jen pěkné dlaždičky či vana, ale velký dojem udělají i koupelnové doplňky a sanitární technika. Zmínit lze především umyvadlové baterie, které ale již dávno nejsou jen nevzhlednými kohoutky. Dnes se klade důraz na jednoduchost, co nejsnazší údržbu a velkou praktičnost. Proto v našem e-shopu najdete umyvadlové baterie stojánkové a to i víceotvorové s odděleným ovládáním, ale také baterie či výtoky pro montáž na stěnu.

Takzvané jednocestné baterie umožňující připojení jen studené vody nebo vody z centrálního rozvodu (umývárny) naleznete v kategorii uzavírací ventily.

Pokud chcete koupelnu vybavit v jednom stylu, doporučujeme se podívat i na naši nabídku vanových baterií a sprchových baterií, které tak mohou být krásně sladěny s baterií k umyvadlu.

Pro Váš pohodlný výběr můžete zboží filtrovat podle výrobce a následně si zvolit produktovou řadu (sérii). U každého výrobku je uvedena dostupnost, která reflektuje skutečný stav zásob.
news
Neato Botvac D6 Connected

Neato Botvac D6 Connected je značkový, spolehlivý a výkonný robotický vysavač s laserovou navigací, která je dokonale přesná. Pomocí nové funkce No-Go Lines jednoduše vytvoříte virtuálních zábrany (linie), kde nechcte, aby vysavač uklízel

news
Nový robotický vysavač CleanMate RV500

CleanMate RV500 je robotický vysavač s gyroskopickou navigací, který systematicky podlahy zametá, vysává a zároveň vytírá. Kvalitní Li-ion baterie zajistí dlouhou výdrž úklidu.

news
AKCE na vysavače NEATO

Neato Botvac je dostupný a výkonný robotický vysavač s extrémně přesnou navigací pomocí laseru. Můžete ho napojit na domácí Wi-Fi síť a klidně ho ovládat přes chytrý telefon...

news
Obměna sortimentu

Koupelnové doplňky NIMCO opět rozšiřují své řady o nové produkty. Máme zde nové nádobky a nový typy pumpiček a dokonce jednu podstatnou inovaci vaší nejoblíbenější řady...

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Koupelna-snů.czLogo2 - Koupelna-snů.cz