Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Infrazářiče pro dům a zahradu (31)

Planeta Země, voda, vzduch, slunce. Základní předpoklady pro život. Sluneční paprsky nás zahřívají a dodávají potřebné vitamíny. V zimním období je však slunce nedostatek. Naše infrazářiče vám sice nedodají vitamíny, ale o to více vás zahřejí. Infrazářiče oproti konvenčním výrbníkům tepla neohřívají vzduch, ale povrchy předmětů. Díky tomu je vytápění infrazářiči úspornější a efekt zahřátí je téměř okamžitý. Více

Infrazářiče od výrobce Knoch InfraRot Technik

Princip ohřevu povrchu osob a předmětů se využívá na mnoha místech, jelikož je efektivnější a úspornější než konvenční vytápění. Elektrické infrazářiče ComfortSun se skvěle hodí pro vytápění méně využívaných místností, do koupelen, na chaty a chalupy. Mimo tepla také vydávají světlo a je možno je využít zároveň i k osvětlování.

Infrazářiče svůj přínos nezapřou ani v jiných oblastech než je bydlení. Používají se ve zdravotnictví, v ordinacích, čekárnách, ale i při chovu zvířat. Přenosné infrazářiče jsou neocenitelní pomocníci například při záchranných akcích. Dokonce i velké průmyslové objekty lze efektivně vytápět infrazářiči. Pokud je venku chladné počasí, oceníte infrazářiče na terase, balkonu, či v zimní zahradě.

Elektrické infrazářiče ComfortSun nabízíme s různými výkony, které odpovídají velikosti požadované zahřívané plochy. Infrazářiče jsou chráněné proti vlhkosti odolným aluminiovým krytem. Pro svou nízkou hmotnost je jejich montáž velice jednoduchá. V místě instalace je potřebná jen zásuvka na 220V a teplo je během několika minut.

Nabízíme několika typů ovládání: na zapojení do zásuvky elektřiny, s kolébkovým nebo tahovým vypínačem, nebo s časovačem či dálkovým ovládáním. Infrazářiče ComfortSun jsou dostupné ve třech barevných variantách, takže není problém sladit váš nový infrazářič s vaším interiérem a udělat si doma tepelnou pohodu.

Výhody elektrických infrazářičů ComfortSun: 

  • Ohřívá jen osoby a předměty, ne vzduch.
  • Na využitelné teplo je přeměněno 90% elektrické energie
  • Bezhlučný a čistý provoz bez víření prachu
  • Okamžité teplo, ihned pracuje na plný výkon
  • Minimální nároky na údržbu a provoz, vysoká životnost
  • Bezpečné pro lidi, zvířata a životní prostředí