Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


Infrazářiče od výrobce Knoch InfraRot Technik

Princip ohřevu povrchu osob a předmětů se využívá na mnoha místech, jelikož je efektivnější a úspornější než konvenční vytápění. Elektrické infrazářiče ComfortSun se skvěle hodí pro vytápění méně využívaných místností, do koupelen, na chaty a chalupy. Mimo tepla také vydávají světlo a je možno je využít zároveň i k osvětlování.

Infrazářiče svůj přínos nezapřou ani v jiných oblastech než je bydlení. Používají se ve zdravotnictví, v ordinacích, čekárnách, ale i při chovu zvířat. Přenosné infrazářiče jsou neocenitelní pomocníci například při záchranných akcích. Dokonce i velké průmyslové objekty lze efektivně vytápět infrazářiči. Pokud je venku chladné počasí, oceníte infrazářiče na terase, balkonu, či v zimní zahradě.

Elektrické infrazářiče ComfortSun nabízíme s různými výkony, které odpovídají velikosti požadované zahřívané plochy. Infrazářiče jsou chráněné proti vlhkosti odolným aluminiovým krytem. Pro svou nízkou hmotnost je jejich montáž velice jednoduchá. V místě instalace je potřebná jen zásuvka na 220V a teplo je během několika minut.

Nabízíme několika typů ovládání: na zapojení do zásuvky elektřiny, s kolébkovým nebo tahovým vypínačem, nebo s časovačem či dálkovým ovládáním. Infrazářiče ComfortSun jsou dostupné ve třech barevných variantách, takže není problém sladit váš nový infrazářič s vaším interiérem a udělat si doma tepelnou pohodu.

Výhody elektrických infrazářičů ComfortSun: 

  • Ohřívá jen osoby a předměty, ne vzduch.
  • Na využitelné teplo je přeměněno 90% elektrické energie
  • Bezhlučný a čistý provoz bez víření prachu
  • Okamžité teplo, ihned pracuje na plný výkon
  • Minimální nároky na údržbu a provoz, vysoká životnost
  • Bezpečné pro lidi, zvířata a životní prostředí
news
Neato Botvac D6 Connected

Neato Botvac D6 Connected je značkový, spolehlivý a výkonný robotický vysavač s laserovou navigací, která je dokonale přesná. Pomocí nové funkce No-Go Lines jednoduše vytvoříte virtuálních zábrany (linie), kde nechcte, aby vysavač uklízel

news
Nový robotický vysavač CleanMate RV500

CleanMate RV500 je robotický vysavač s gyroskopickou navigací, který systematicky podlahy zametá, vysává a zároveň vytírá. Kvalitní Li-ion baterie zajistí dlouhou výdrž úklidu.

news
AKCE na vysavače NEATO

Neato Botvac je dostupný a výkonný robotický vysavač s extrémně přesnou navigací pomocí laseru. Můžete ho napojit na domácí Wi-Fi síť a klidně ho ovládat přes chytrý telefon...

news
Obměna sortimentu

Koupelnové doplňky NIMCO opět rozšiřují své řady o nové produkty. Máme zde nové nádobky a nový typy pumpiček a dokonce jednu podstatnou inovaci vaší nejoblíbenější řady...

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Koupelna-snů.czLogo2 - Koupelna-snů.cz