Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Hotelový program, hygienické doplňky (141)

Asi pro každého znamená koupelna místo čistoty, odpočinku a relaxace. Obzvláště to platí v ubytovacích zařízeních jako jsou hotely, a v místech s vysokým výskytem lidí, například v obchodních centrech nebo restauracích. Hygiena je zde na prvním místě, proto se sem obzvláště hodí automatické dávkovače mýdla, zásobníky na ručníky, a automatické odpadkové koše. Hotelové zařízení není ale vhodné jen do hotelů, pořídit si jej můžete i domů. Součástí každé moderní koupelny dnes již také koše na odpad vzniklý v koupelně, dávkovače mýdla a tekutých prostředků a zásobníky toaletních papírů, ručníků a ubrousků. Nechte se inspirovat a vyberte si ten správný doplněk do vaší koupelny! SteamOne napařovací žehlící systém je novinkou, která žehlí napařovací metodou a je šetrnější než běžná žehlička ke všem oděvům a materiálům. SteamOne žehlí také rychleji a je úspornější. Více

Hotelový program NIMCO - pokud řešíme zakomponování hygienického programu do interiéru hotelových koupelen nebo jiných zařízení, nesmíme zapomínat na vlastnosti prostoru a jeho funkci. Jakou činnost bude hygienický program v daném prostoru vykonávat a jak často bude užíván. Proto vybíráme praktické zásobníky s jedinečným designem a kvalitním zpracováním. Nimco hygienický program splňuje nejen estetické, ale hlavně funkční požadavky.

Bezdotykové odpadkové koše Helpmation nabízejí nejefektivnější způsob, jak snížit výskyt bakterií doma nebo v kanceláři. Odpadkové koše Helpmation jsou vyrobeny z kvalitních materiálů za použití nejmodernějších technologií. Koše Helpmation využívají infračervené senzory, díky kterým se víko otevírá bezdotykově. Jedná se o high-tech produkt nejvyšší kvality.

Bezdotykové dávkovače mýdla jsou funkční a estetický koupelnový doplněk do koupelny. Bezdotykové dávkovače tekutého mýdla Helpmation je skvělým pomocníkem v domácnosti, na pracovišti, ve zdravotnických zařízeních.

Automatický dávkovač pasty a sterilizér zubních kartáčků Helpmation je praktickým doplňkem, který Vám usnadní a ulehčí každodenní hygienu ve Vaší koupelně. K dávkování zubní pasty Vám stačí pouze  vložit a zatlačit zubní kartáček do dávkovacího systému, který vymáčkne požadovanou dávku pasty. UV sterilizér spolehlivě zbaví Vaše kartáčky bakterií a virů a zároveň slouží jako držák 4 kartáčků.

Bezdotykové ovládání Helpmation zaručuje maximální hygienu. Nemusíte se dotýkat žádného tlačítka, které je plné bakterií. Jednoduše přiložíte ruku k senzoru, a již se vše děje automaticky. Tento systém je velmi hygienický a zajistí snížení výskytu bakterií.