Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Obměna sortimentu a nové produkty

Koupelnové doplňky NIMCO opět rozšiřují své řady o nové produkty. Máme zde nové nádobky a nový typy pumpiček a dokonce jednu podstatnou inovaci vaší nejoblíbenější řady...

Vážení zákazníci, ti stálí i ti noví.
Náš největší dodavatel koupelnového sortimentu a především koupelnových doplňků NIMCO vyřazuje ze svého sortimentu některé produkty. Ale nemusíte mít obavy, že by nebylo z čeho vybírat. NAOPAK. Tyto vyřazené položky byli nahrazeny produkty novými a u některých řad dokonce bylo přidáno na výběr z více variant.

Ve své podstatě se jedná především o nahrazení většiny keramických nádobek dávkovačů tekutého mýdla a skleniček (kelímků) na kartáčky. Také některé skleněné nádobky byli nahrazeny novým typem. Rovněž byly nahrazeny držáky příslušenství u oblíbené řady BORMO za nový modernější typ. Držák má nyní přímé napojení na "kroužek" bez zbytečných zatáček. V nabídce máme samozřejmě i původní starší modely, ale jen do vyprodání zásob.

To vše se děje proto, abychom vám, našim zákazníkům, pomohli co nejjednodušeji všechny koupelnové doplňky co nejlépe sladit do jednotného designu. Vaše koupelna tak bude opět o další krůček dokonalejší a pravidelná hygiena vám bude bude dělat radost!

Koupelnových doplňků máme opravdu velké množství. Abychom vám usnadnili jejich výběr, vše je přehledně uspořádáno do jednotlivých kategorií v závislosti na funkci doplňků, např. Kelímky na kartáčky, Dávkovače tekutého mýdla, Držáky na ručníky, Háčky a věšáky, nebo WC štětky a kartáče a samozřejmě všechny ostatní kategorie. A aby vybírání bylo ještě pohodlněší, naleznete u nás i všechny produktové řady hezky srovnané jedna za druhou. Vybírat tedy můžete produkty právě z té vaší oblíbené řady (série) ať už se jedná o UNIX, LADA, BORMO, KORA, KEIRA, novinkové černé KIBO, nebo jinou sérii koupelnových doplňků NIMCO.


Vzorové novinkové produkty