Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Drtiče odpadu

Drtiče kuchyňského odpadu jsou sofistikovaným pomocníkem pro domácnosti i gastro provozy. Jedná se o přístroj, který se napojí na výtokový otvor dřezu, kde rozmělní veškerý organický odpad, který dřezem odteče. Tímto způsobem drtič výrazně… Více

Hledáme, kde můžeme, ale nic nenacházíme. Zkuste prosím jinou kombinaci filtrů.

Drtiče kuchyňského odpadu jsou sofistikovaným pomocníkem pro domácnosti i gastro provozy. Jedná se o přístroj, který se napojí na výtokový otvor dřezu, kde rozmělní veškerý organický odpad, který dřezem odteče. Tímto způsobem drtič výrazně snižuje riziko ucpání odpadního potrubí. Zároveň nedochází k rozpadu organického odpadu v domácnosti. Lze takto předejít výskytu bakterií, plísní a případně i hmyzu. V neposlední řadě tento způsob nakládání s organickými odpady ušetří váš čas.

Používání kuchyňských drtičů je zároveň ekologičtějším způsobem nakládání s organickým odpadem než vhazování do směsného odpadu. Totiž v případě, že organický odpad končí na skládkách, tvoří se z něj tzv. skládkový výluh, který výraznou měrou přispívá ke kontaminaci podzemní vody. Používání kuchyňských drtičů odpadu je také jednou z cest, jak bojovat proti přemnožení hlodavců. Jednoduše, kousky organického odpadu hlodavci v kanalizaci milují, zatímco rozmělněný odpad již hlodavci nejsou schopni konzumovat.

Drtič je energeticky nenáročný. V případě, že jej zrovna nepoužíváte, nespotřebovává žádnou energii. Funkčnost dřezu není žádným způsobem omezena. Drtič funguje jako klasický sifon.