Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Drtiče odpadu (156)

Drtiče kuchyňského odpadu jsou sofistikovaným pomocníkem pro domácnosti i gastro provozy. Jedná se o přístroj, který se napojí na výtokový otvor dřezu, kde rozmělní veškerý organický odpad, který dřezem odteče. Tímto způsobem drtič výrazně… Více

Drtiče kuchyňského odpadu jsou sofistikovaným pomocníkem pro domácnosti i gastro provozy. Jedná se o přístroj, který se napojí na výtokový otvor dřezu, kde rozmělní veškerý organický odpad, který dřezem odteče. Tímto způsobem drtič výrazně snižuje riziko ucpání odpadního potrubí. Zároveň nedochází k rozpadu organického odpadu v domácnosti. Lze takto předejít výskytu bakterií, plísní a případně i hmyzu. V neposlední řadě tento způsob nakládání s organickými odpady ušetří váš čas.

Používání kuchyňských drtičů je zároveň ekologičtějším způsobem nakládání s organickým odpadem než vhazování do směsného odpadu. Totiž v případě, že organický odpad končí na skládkách, tvoří se z něj tzv. skládkový výluh, který výraznou měrou přispívá ke kontaminaci podzemní vody. Používání kuchyňských drtičů odpadu je také jednou z cest, jak bojovat proti přemnožení hlodavců. Jednoduše, kousky organického odpadu hlodavci v kanalizaci milují, zatímco rozmělněný odpad již hlodavci nejsou schopni konzumovat.

Drtič je energeticky nenáročný. V případě, že jej zrovna nepoužíváte, nespotřebovává žádnou energii. Funkčnost dřezu není žádným způsobem omezena. Drtič funguje jako klasický sifon.