Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Automatické dávkovače vína

Automatické dávkovače vína VinoTek jsou vhodné zejména do gastro provozů. Díky ochranné argonové atmosféře nedochází k nežádoucí oxidaci po otevření láhve. Vína lze tímto způsobem uchovávat až 30 dní po otevření. Vína tak lze podávat po… Více

Hledáme, kde můžeme, ale nic nenacházíme. Zkuste prosím jinou kombinaci filtrů.

Automatické dávkovače vína VinoTek jsou vhodné zejména do gastro provozů. Díky ochranné argonové atmosféře nedochází k nežádoucí oxidaci po otevření láhve. Vína lze tímto způsobem uchovávat až 30 dní po otevření. Vína tak lze podávat po sklenicích. Díky přesnosti dávkování na 1 ml je možné automatické dávkovače využít také k podávání malých ochutnávek. Automatické dávkovače vína jsou tak ideálním prostředkem k minimalizaci ztrát.

Další přidanou hodnotou systému je udržení stálé teploty vína, díky čemuž získáte jistotu, že víno vždy podáváte ve správné teplotě. Vnitřní prostor je osvětlen pomocí LED, čímž jsou láhve dobře viditelné a celá skříňka může sloužit jako stylový doplněk do prostoru.

Menší typy dávkovačů mohou využít také milovníci vína u sebe doma. V případě, že máte chuť na skleničku vína, ale bojíte se, že se zbytek láhve zkazí, automatický dávkovač vína VinoTek je ideálním řešením.