Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Závěsný systém do kuchyně EKONOMIK

Každý kdo kdy vařil nebo něco připravoval v kuchyni, ví, že je k tomu potřeba všemožné náčiní a pomůcky. Vařečky, nože, metličky, kořenky, ubrousky, naběračky, krájecí prkýnka a spoustu dalšího. Na pracovní desce však obvykle nebývá moc volného prostoru na skladování těchto pomůcek, proto firma MIVOKOR přichází s kuchyňským závěsným systémem.

Každý kdo kdy vařil nebo něco připravoval v kuchyni, ví, že je k tomu potřeba všemožné náčiní a pomůcky. Vařečky, nože, metličky, kořenky, ubrousky, naběračky, krájecí prkýnka a spoustu dalšího. Na pracovní desce však obvykle nebývá moc volného prostoru na skladování těchto pomůcek, proto firma MIVOKOR přichází s kuchyňským závěsným systémem. Není to u nás žádná novinka, tento systém nabízíme již řadu let. Nicméně je čerstvě aktualizovaný o nové výrobky a také o řadu EKONOMIK.

Co je závěsný systém EKONOMIK? Je to ekonomická verze klasického systému, tudíž je cenově výhodnější a navíc je již sestaven do praktických setů. Jednoduše si vyberete právě ten, který se vám nejvíce hodí, a nemusíte vybírat jednotlivé komponenty. Je to ideální volba pro hospodyňky a netechnické typy, kteří by se v záplavě dostupných komponent mohli ztratit. V závěsném systému EKONOMIK dostanete vše, co potřebujete, včetně montážních prvků (šroubů a hmoždinek).

Pokud by se vám zdál závěsný systém do kuchyně - EKONOMIK příliš chudý, podívejte se na naši nabídku klasického závěsného programu a madel pro zavěšení.

Systém EKONOMIK nelze kombinovat s výrobky z kategorie „Madla a příslušenství“ (odlišný design a rozměrové odchylky).