Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Představujeme - vestavný dávkovač mýdla Nimco Unix

Ať už děláte rekonstrukci koupelny či kuchyně, nebo si jen chcete trochu ulehčit práci při mytí rukou či nádobí, máme právě pro vás tip na ten správný zlepšovák. Pořiďte si vestavný dávkovač na tekuté mýdlo, či prostředek na mytí nádobí!

vestyvný dávkovač Nimco Unix UN 6031V-26Ať už děláte rekonstrukci koupelny či kuchyně, nebo si jen chcete trochu ulehčit práci při mytí rukou či nádobí, máme právě pro vás tip na ten správný zlepšovák. Pořiďte si vestavný dávkovač na tekuté mýdlo, či prostředek na mytí nádobí!

Nimco Unix vestavný dávkovač je přesně to, co potřebujete. Nejen že krásně a nadčasově vypadá, ale také dokonale funguje. Máte malé děti? A shodí vaše děti občas něco na zem? V koupelně, kde je vše kluzké, se to stane raz dva. S naším vestavným dávkovačem Unix se vám taková pohroma již nepřihodí.

Vestavný dávkovač pasuje do otvoru o velikosti 27-42mm, běžný otvor pro baterii je 35mm, půjde tím pádem instalovat do dřezu či umyvadla, které má předvrtané více otvorů. Při montáži do pracovní desky je její optimální tloušťka 40mm (délka závitu je 50mm).

Pokud budete chtít doplnit náplň, nemusíte dávkovač vždy složitě rozebírat. Náš vestavný dávkovač Unix má komfortní obsluhu, jelikož se plní vrchem.

Na výběr máme tři typy dávkovačů, součástí vestavného dávkovače UN 6031V-26 je také rozšiřovací set pro napojení na velkoobjemový kanystr a tak starosti s plněním můžete hodit za hlavu, nebo alespoň na hodně dlouhou dobu.

Nemáte možnost nikam instalovat vestavný dávkovač? Vyberte si dávkovače mýdla pro připevnění na stěnu z několika produktových řad. A pokud nechcete vůbec do ničeho vrtat otvory, můžete některé typy dokonce na stěnu přilepit. Vybírejte v kategorii "bez vrtání". A jako poslední alternativu vám také nabízíme dávkovače mýdla samostatně stojící pro postavení na pracovní desku, umyvadlo, či vedle něj.