Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Vánoční dárky pro vaši koupelnu a vaše blízké

Vánoce pomalu klepou na dveře a tak jako každý rok jsme pro vás připravili několik tipů na vánoční dárky.

Vánoce pomalu klepou na dveře a tak jako každý rok jsme pro vás připravili několik tipů na vánoční dárky. Koupelnové doplňky jako vánoční dárek nadchnou především ženy, ale není to pravidlo. I muži ocení kvalitní zpracování našich koupelnových doplňků. Jako univezraální Vánoční dárek se naše zboží hodí pro vaše známé, babičku či dědečka, nebo do mladé rodiny.

A nyní k našim tipům:

Koupelnové doplňky NIMCO ELI

To jsou koupelnové dopňky každodenní potřeby v moderním designovém provedení a v několika veselých odstínech potěší úplně každého. Máme pro vás připravené i cenově výhodné sety, které obsahují kalíšek na kartáčky, dávkovač tekutého mýdla a WC kartáč. Například ELI set - v burgundské fialové, nebo limetkově zelené barvě je velice povedený. Barev na výběr však máme mnohem více. Svůj veselý Vánoční dárek si tak můžete poskládat například ze všech barev. Koupelnové doplňky řady NIMCO ELI jsou moderní a veselé.

Koupelnové doplňky NIMCO ATRI

Pokud se vám neíbí hranaté tvary, zcela jistě vás uchvátí oblé koupelnové doplňky řady NIMCO ATRI, které jsou nejen barevné a veselé, ale vypadají prostě jedinečně. Řada opět obsahuje kelímek na kartáčky, dávkovač tekutého mýdla a WC kartáč, vše dokonale sladěno. Jemný melír narušuje jednolitou barvu výrobku a tím působí neokoukaně. Jako Vánoční dárek bude mít tato řada jistě velký úspěch.


Luxusní koupelnové doplňky

Luxusně vypadá například NIMCO AVA nebo retro série NIMCO LADA, která už zahrnuje nejen kalíšky na kartáčky, dávkovače mýdla a WC kartáče, ale i poličky, háčky, věšáky a sušáky na ručníky, držáky na toaletní papír a mnohem více. NIMCO LADA také jako jediná nabízí povrchovou úpravu jak v chromu, tak ještě v mosazi a mědi. K vánocům letos darujte luxus za dostupné ceny!Nevybrali jste si z veselých barev ani luxusního vzhledu? Jste zastánce tradičních tvarů a praktického designu? Nezoufejte. Produktových řad máme opravdu mnoho, stačí se podívat na koupelnové doplňky seřazené podle série. Doporučujeme především nejoblíbenější řadu NIMCO UNIX, která i po letech bude působit moderně svěže.
 

Kosmetická zrcátka

Nejpraktičtějším Vánočním dárkem zvláště pro něžnější pohlaví je bezesporu kosmetické zrcátko. Vaše manželka, přítelkyně nebo maminka chce stále vypadat okouzlivě a kosmetické zrcátko od nás jí v tomto bude nápomocno. Jako materiál je použit nerezavějící kov se silnou vrstvou chromu a kvalitní zrcadlo, které je z jedné strany normální a z druhé zvětšující a to celkem trojnásobně. Kosmetická zrcátka máme v několika velikostech, samostatně stojící, nebo pro montáž na stěnu či kosmetický stolek.

Nadělte k letošním vánocům své něžné polovičce praktický dárek, ze kterého bude mít radost a užitek.
 
 


Jako Vánoční dárek samozřejmě můžete nadělit cokoliv z naší rozsáhlé nabídky, ať už se jedná o dávkovače mýdla, poličky, vodovodní baterie, sprchové hlavice nebo robotický vysavač, nebo napařovací žehlící systém.

Výrobky od nás jsou kvalitní se zárukou a českým servisem.