Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Sprchovací toaleta BALENA

Sprchovací toalety Balena (dříve známé jako Douche WC) v sobě spojují funkce WC a bidetu. Nyní je najdete i v naší nabídce!


Sprchovací toalety Balena (dříve známé jako Douche WC) v sobě spojují funkce WC a bidetu. Bezprostředně po použití toalety Vám umožní osprchovat intimní partie jemným proudem teplé vody a poté Vás osuší fénem. Neopakovatelný pocit svěžesti s Vámi zůstane po celý den.

Výrobky Geberit Balena pomáhají díky pulsujícímu masážnímu proudu vody předcházet zácpě a dalším možným problémům v citlivých oblastech konečníku. Kromě širokého použití v soukromých koupelnách nachází Balena uplatnění v hotelech a penzionech pro starší nebo hůře pohyblivé občany. Jak v nájemních bytech, tak v novostavbách nebo renovovaných bytech pro toto řešení hovoří mnoho argumentů, např. ten, že po instalaci sprchovací toalety odpadá potřeba pořizování bidetu. To znamená více místa a flexibility v architektonickém řešení koupelny. Mimochodem, sprchovací toalety Balena lze do koupelny zabudovat i dodatečně. Geberit Balena je podstatně pohodlnější než bidet, protože se prakticky všechny funkce provádějí automaticky, naprosto bezdotykově a bez přesedání.

Sprchovací toalety Balena jsou nabízeny v nejrůznějších variantách od jednoduchého bidetovacího sedátka určeného k montáži na stávající WC mísu (Balena 4000 a Balena 6000) až po kompletní systémy pro intimní hygienu na nejvyšší úrovni (Balena 8000). Ať už se rozhodnete pro kterýkoliv model Balena, získáte v každém případě elegantní doplněk, který se harmonicky včlení do prostředí každé koupelny.

Pro ty, kteří chtějí správně pečovat o svoje tělo, je přítomnost sprchovací toalety Balena v koupelně jednoduše nutností. Všechny sprchovací toalety Balena byly vyvinuty speciálně pro evropský trh a jsou plně certifikovány.