Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Raindance Select Showerpipes

Přinášíme vám dokonalé spojení sprchových systémů, ruční i hlavové sprchy a termostatu a to vše pod hlavičkou společnosti Hansgrohe!

Přinášíme vám dokonalé spojení sprchových systémů, ruční i hlavové sprchy a termostatu a to vše pod hlavičkou společnosti Hansgrohe!  Pokud se rozhodnete pro sprchový systém Raindance Select Showerpipe E 300, znamená to, že si vážíte komfortu, designu a příjemných zážitků. Protože nový sprchový systém Hansgrohe přináší spoustu funkcí pod inteligentním a hezkým názvem:

  • Skvělá kombinace tří prvků  - showerpipe se skládá z hlavové sprchy Raindance Select, ruční sprchy Raindance Select a také termostatu Ecostat Select.
  • 5 typů trysek stisknutím tlačítka - osvěžující nebo relaxační déšť shora z hlavové sprchy plus tři různé typy trysek v ruční sprše.
  • Renovace koupelny bez komplikací - showerpipe se dá snadno namontovat na stávající nástěnné připojení, což je ideální řešení pro modernizaci Vaší koupelny.

Wellness program pro všechny s vysokými nároky na design

Kromě příjemného zážitku ze sprchování stisknutím tlačítka a osvěžujícího výběru trysek je Raindance Select Showerpipe E 300 designovou ozdobou Vaší koupelny. Nová konstrukce Raindance Select s harmonicky zaoblenými rohy a plynulými tvary je nadčasově moderní a lze ji výborně kombinovat.

Na výběr máte dva druhů povrchů:
a) celý pochromovaný výrobek
b) svěží dvoubarevný typ s chromově lesklým pláštěm a bílým proudovým diskem

Hezká a úspěšná: Raindance Select E 360 Showerpipe

Zdařilá kombinace: Raindance Select 360 Showerpipe s větší hlavovou sprchou Raindance. Z 360 mm velkého proudového disku šířky vašich ramen perlí zaoblené dešťové kapky na celé vaše tělo.