Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Pozor na nekvalitní kopie

Společnost Hansgrohe AG ničí 10 000 pirátských kopií sprchy Raindance. Koupelna snů Vám prodává vždy originál "Made in Germany"


Společnost Hansgrohe AG ničí 10 000 pirátských kopií sprchy Raindance. Koupelna snů Vám prodává vždy originální produkci "Made in Germany".

„Napodobování je ryzí forma lichotky,“ slýcháme na Dálném východě. A je pravdou, že kvalitní výrobky „Made in Germany“ jsou kopírovány více než často. Tato pochybná pocta je nezřídka prokazována i bateriím a sprchám vyrobeným společností Hansgrohe AG

A nejde často jen o design výrobku, který je napodobován. Týká se to i balení, loga a popisů, které mají předstírat, že jde o špičkovou a dobře zavedenou značku Hansgrohe. Specialista na koupelny a sanitární techniku se sídlem v německém Schwarzwaldu odhaduje úroveň škod způsobených plagiátorstvím přibližně na tři procenta svého celkového prodeje. Proto dělá společnost Hansgrohe vše, co může, aby zabránila uvádění kopií vodovodních baterií a sprch na trh. 

Při propagační akci v Offenburgu dnes členové správní rady Siegfried Gänsslen, Richard Grohe a Karl-Heinz Hammann s velkým potěšením veřejně zničí 10 000 pirátských kopií, které byly začátkem léta zabaveny v Belgii. 

Podívejte se na video z této akce ...