Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Sprchování vás osvěží nejen v létě

Léto je v plném proudu, sluníčko pálí a teplota je někdy nesnesitelná. Co dělat v takovém vedru? Tipy na ochlazení během dne vám sice nedáme, ale zato si můžete vychutnat vydatnou a osvěžující sprchu, jakmile se vrátíte z práce domů.

Osvěžující sprchaLéto je v plném proudu, sluníčko pálí a teplota je někdy nesnesitelná. Co dělat v takovém vedru? Tipy na ochlazení během dne vám sice nedáme, ale zato si můžete vychutnat vydatnou a osvěžující sprchu, jakmile se vrátíte z práce domů.

Sprchy a sprchové sety z naší nabídky vyhoví každému, na výběr máme z nepřeberného množství designů a typů. Samozřejmostí u nás je vysoká kvalita výrobků, protože v nabídce máme jen lety prověřené a oblíbené značky jako je GROHE, HANSGROHE či KLUDI. Na sprchy, sprchové sety, vodovodní a termostatické baterie, podomítkové ventily a splachovací systémy od těchto výrobců se můžete spolehnout. Na většinu našich produktů poskytujeme prodlouženou záruku 5-10 let bez doplatku. Vodovodní baterie a sprchy jsou zde též zahrnuty.

Pokud přestavujete či renovujete koupelnu, můžete to udělat hned několika způsoby a pro každý máme řešení.

Výměna staré sprchové baterie

Vodovodní baterie a sprchová hlavice ve sprchovém koutě již dosloužila? Nechcete nic bourat a přesto se sprchovat na úrovni a komfortně? Pořiďte si jeden z hotových sprchových systémů, který obsahuje sprchovou baterii, hlavovou sprchu + otočné rameno, ruční sprchu s pohyblivým držákem, sprchovou hadici a propojovací rozvody. Toto řešení se montuje na stěnu a stačí vám pro to jen pár otvorů pro hmoždinky na připevnění.

Sprchový systém na stěnu je nejoblíbenější variantou při rekonstrukci sprchového koutu, je cenově přijatelný a jeho montáž je velmi rychlá. V nabídce máme samozřejmě i variantu s termostatickou baterií pro větší komfort při sprchování.
 

Přestavba sprchového koutu

Rozšiřujete sprchový kout, či budujete zcela nový? Použijte skryté rozvody a k tomu podomítkovou sprchovou baterii. Toto řešení má nesporné výhody v tom, že nejsou vidět rozvody a na povrchu se nachází jen ovládací prvky a vyústění vody do sprchové hlavice, ruční sprchy a případně masážních trysek. Rovněž máte zcela volnou ruku při návrhu rozmístění všech sprchových prvků a jejich volbě.

Máte obavy, že podomítkové řešení se špatně opravuje v případě poruchy? To je pouze mýtus, pod omítkou se vždy nachází „kazeta“, která je přístupná po odmontování vrchní viditelné části a vše je pak jednoduše přístupné. Například výměna kartuše u podomítkové baterie zabere stejně času jako u baterie klasické.

V nabídce máme podomítkové pákové sprchové baterie a samozřejmě i podomítkové baterie s otočnými ovladači, které většinou obsahují i termostatickou kartuši pro větší komfort a bezpečnost.
 

Sprchový kout s masážními tryskami

Tato varianta je rozšíření varianty předchozí, kdy plánujete ve sprchovém koutě i masážní trysky. Aby instalace nebyla příliš složitá, doporučujeme místo podomítkové sprchové baterie použít centrální termostat a vícecestný přepínací ventil, abyste si mohli zvolit, kudy voda poteče. Ve výsledku tak budou na stěně sprchového koutu pouze dva ovládací prvky. Toto řešení působí velice čistě a moderně.

Kdo by toužil po nejnovějším řešení, lze u nás pořídit „tlačítkové“ ovládání, na kterém se jednoduše zvolí výstup vody (hlavová sprcha, ruční sprcha, trysky - a nebo jejich kombinace) a rovněž síla proudu vody. Ta zůstane po vypnutí přednastavená na poslední zvolenou hodnotu a vaše příští sprchování tak bude opět o něco komfortnější.
 
Grohe sprchová soupravaGrohe Grohtherm