Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Nová kosmetická zrcátka NIMCO

Nová kosmetická zrcátka NIMCO s podsvětlením a 5ti-násobným zvětšením. Dámy i pánové se nyní mohou věnovat své udržbě či líčení s mnohem větší precizností!

Kosmetické zrcátko se světlem NIMCOVýrobce NIMCO si pro vás připravil nová kosmetická zrcátka s podsvětlením. Dámy i pánové se nyní mohou věnovat své udržbě či líčení s mnohem větší precizností, jelikož kosmetická zrcátka NIMCO zvětšují 5ti-násobně!

Zrcátka nabízíme ve dvou designových provedeních, a to kulatá a čtvercová. Některé modely mají i přepínání barev osvětlení, nebude tedy problém je přizpůsobit vašemu požadavku. Základní barva světla je studená bílá (6500K). Pomocí senzorového tlačítka, kterým se osvětlení zapíná a vypíná, lze také přepnout na teple bílou barvu (2700K). Pro osvětlení kosmetického zrcátka jsou použity vysocevýkonné LED čipy s dlouhou životností a rovnoměrným rozložením. Jako materiál pro výrobu byla zvolena masivní mosaz s kvalitní povrchovou úpravou v chromu. Nemusíte se tedy bát, že se zrcátko brzy ošoupe, či začne korodovat.

Rovněž vám nabízíme akční zaváděcí ceny pro nová kosmetická zrcátka NIMCO s podsvětlením. Sleva platí pouze do 24.10.2018, tak neváhejte a nakupte včas. Tato zrcátka se skvěle hodí jako dárek k Vánocům.