Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

NOVINKA - Nimco Kora

Na letošní Vánoce vám nadělujeme čerstvou NOVINKU, volně stojící koupelnové doplňky Nimco Kora. Jedinečný vzhled, provedení i materiál vaši koupelnu pozvedne na vyšší úroveň.

Na letošní Vánoce vám nadělujeme čerstvou NOVINKU, volně stojící koupelnové doplňky Nimco Kora. Jedinečný vzhled, provedení i materiál vaši koupelnu pozvedne na vyšší úroveň. Koupelnové doplňky Nimco Kora máme také jako cenově výhodný set v dárkovém balení. Udělejte vašim blízkým radost tímto praktickým a krásným dárkem! Řada obsahuje dávkovač tekutého mýdla, mýdlenku, dózu na kosmetické tempóny a dózu na kartáčky.

Výrobky v písčité béžové barvě vás zahřejí na první pohled. Kora je návrat k přírodě. Do popředí se derou přírodní materiály i odstíny. Dřevo, bambus, kameny a písek ve své naturální podobě vnášejí do prostoru koupelny uklidňující atmosféru a tolik potřebný pocit tepla a pohody.

Výrobky v  bílé barvě si na nic nehrají, jednoduše skvostná a čistě bílá barva s trochou bambusového dřeva, to je přesně to, co vaší koupelně dodá styl. Jednoduché a přesto v dokonalé. Ve světle svíček a za doprovodu příjemné hudby promění KORA koupelnu na jedinečnou oázu klidu a blaženosti.
koupelnové doplňky Nimco Korakoupelnové doplňky Nimco Kora