Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Nové bezdotykové koše řady MINI

Představujeme vám novinku v třídění odpadu, hygienické koše s bezdotykovým ovládáním řady MINI. Tyto jsou nabízeny ve velikosti 6litrů, 8 litrů a 12 litrů. Bezdotykový odpadkový koš zaručuje maximální hygienu a jednoduchost ovládání.

Představujeme vám novinku v třídění odpadu, hygienické koše HELPMATION s bezdotykovým ovládáním řady MINI. Tyto jsou nabízeny ve velikosti 6 litrů, 8 litrů a 12 litrů.
 

Bezdotykový odpadkový koš zaručuje maximální hygienu a jednoduchost ovládání. Můžete mít plné ruce odpadků, víko koše se automaticky otevře a po vhození odpadu i samo zavře. Tento systém je naprosto hygienický a zajistí minimální výskyt bakterií. Otevírání a zavírání koše Helpmation je řízeno chytrým čipem.

Koš je vyroben z matné nerez oceli s ochranou proti otisku prstů. Samozřejmostí je i možnost manuálního otevírání pomocí tlačítek. Otevírání a zavírání víka je naprosto tiché. Uvnitř se nachází plastový kbelík, který lze jednoduše vyjmout. I přesto ale doporučujeme používání hygienických sáčků na odpad.
 

Úsporný provoz bezdotykového odpadkového koše Helpmation zajišťují 4 kusy baterií typu LR6/AA, které otevřou víko až 10 000krát (s kvalitními alkalickými bateriemi). Díky modernímu designu a bezdotykovému provedení se hodí do domácnosti, kanceláře, lékařské ordinace, nemocnice, kosmetického salonu, restaurace, penzionu či hotelu. Samozřejmostí u nás jsou i náhradní díly, jako je například víko koše Helpmation, které je pro všechny tři typy identické.