Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Nejoblíbenější produkty, vodovodní baterie

Přinášíme vám přehled nejoblíbenějších produktů z našeho eshopu. Tyto produkty vybrali naši zákazníci a my se o to rádi podělíme s ostatními.Dnes představujeme: vodovodní baterie

Přinášíme vám přehled nejoblíbenějších produktů z našeho eshopu. Tyto produkty vybrali naši zákazníci a my se o to rádi podělíme s ostatními.

Dnes představujeme: vodovodní baterie

Také vodovodní baterie jsou nedílnou součástí každé koupelny, umývárny, kuchyně či toalety. V naší nabídce máme pouze kvalitní vodovodní baterie od renomovaných světových výrobců jako je Grohe, Hansgrohe, Kludi či exkluzívní baterie od výrobce Steinberg. Na značku Grohe naši zákazníci slyší a tento výrobce má největší podíl na námi prodávaných vodovodních bateriích.

Vodovodní baterie máme přehledně rozdělené na jednotlivé kategorie, abyste se vy, naši zákazníci v sortimentu dobře orientovali. Umyvadlové baterie, vanové baterie, sprchové baterie, bidetové baterie, dřezové kuchyňské baterie, tlačné ventily a baterie, uzavírací ventily a napouštěcí systémy, ale též ucelený sortiment termostatických baterií. Vodovodní baterie se dále dělí na ty, co se montují klasicky na stěnu a na podomítkové baterie. Obzvtáště podomítkových baterií se prodává čím dál tím více, jsou prostě oblíbené. Samostatnou kategorii tvoří sprchy a sprchové příslušenství, kterým se budeme věnovat příště.

Všechny naše nabízené vodovodní baterie jsou vyrobeny z kvalitních nekorodujících materiálů, jako je mosaz či nerezová ocel. Samozřejmostí je pak i kvalitní pokovení silnou vrstvou chromu, která opravdu vydrží. Jedinečný design též potrhne surový povrch z nerezavející oceli bez chromové úpravy, který nabízí jak výrobce Grohe, tak i Hansgrohe.

Top produkty:

Grohe Eurodisc Joy, Páková umyvadlová baterie, bílá/chrom 23425LS0
Grohe Eurodisc Joy
Grohe Lineare, Páková umyvadlová baterie, chrom 32115000
Grohe Lineare
Grohe Eurodisc Cosmopolitan 19548002
Grohe Eurodisc Cosmopolitan
Hansgrohe Metris S 31465000
Hansgrohe Metris S
Grohe Grandera 23316000
Grohe Grandera
Kludi Zenta 386559175
Kludi Zenta
Grohe Minta 32168000
Grohe Minta
Grohe Loop 31368000
Grohe Loop
Grohe Eurosmart 3328120E
Grohe Eurosmart

Věříme, že vás některý z doporučených produktů osloví a pokud ne, můžete si vybrat jiný z naší obsáhlé nabídky vodovodních baterií.