Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Koupelnové doplňky hýřící barvami

V naší nabídce nově najdete koupelnové doplňky, které doslova hýří barvami. Máte rádi oranžovou, modrou, zelenou, červenou či máte rádi bambusový vzor? Pak jsou nové doplňky do koupelny Nimco Atri, Pure, Eli a Nibu určeny právě pro vás!

V naší nabídce nově najdete koupelnové doplňky, které doslova hýří barvami. Máte rádi oranžovou, modrou, zelenou, červenou či máte rádi bambusový vzor? Pak jsou nové koupelnové Nimco Atri, Pure, Eli a Nibu určeny právě pro vás!

Koupelnové doplňky Nimco Atri

Atri, koupelnové doplňky tvaru hyperbolových křivek neboli hyperboloidu. Působí vznešeně, hrdě a důstojně. Umělecky natíraný povrch vytváří zajímavý interesantní dojem a efekt. Stejně tak jako květiny v obývacím pokoji mohou barevné doplňky působit v koupelně. Veselé a jasné barvy se objevují v pozadí a dokreslují atmosféru koupelny. Jsou to právě ty věci, které tvoří útulný domov. Dodávají prostoru radost, život a zázračně působí na psychiku člověka.

Koupelnové doplňky Nimco Eli

Doplňky do koupelny hranatého tvaru s oblými rohy. V barevném podání zaujme kontrast barev v kombinaci s bílou. Působí nevinně, roztomile a čistě. Dotvořte si vlastní pohádkovou koupelnu, ve které se budete cítit vesele a spokojeně. Každé ráno tak začnete s pozitivnější náladou. Vytvořit ji je stejně tak zábavné, jako skládat stavebnici. Výběr kostek stavebnice v podobě barevných koupelnových doplňků je pouze na vás. A radostné tvoření může začít.

Koupelnové doplňky Nimco Pure

Pure, série jednoduchého válcovitého tvaru vytvořená promoderní koupelny. Použité barvy jsou bílá, černá a výrazné až zářivé barvy, které způsobí v prostoru požadovaný kontrast. Speciální povrch nazývaný „soft touch” působípříjemně na dotek. Povrch matný. Velká dávkovací pumpa u dávkovače nabízí pohodlné používání. Barevné koupelnové doplňky jsou důležitým prvkem, který může výrazně podtrhnout a umocnit styl koupelny. Tak například bílá barva. Bílá barva je neutrální, vhodná pro všechny účely. Bílá je spojená s představou nevinnosti, čistoty, svobody a nových začátků. Vyjadřuje silnou a laskavou energii. Umocněte svůj styl!

Koupelnové doplňky Nimco Nibu

Nibu, dotek přírody a moderního stylu. I bambus může být okrasou, ale i funkčním prvkem. Nibu - koupelnové doplňky kombinací moderního designu, chromu a přírodního materiálu. Nibu, jednoduchý moderní tvar. Zajímavě moderně řešený styl dávkovače, který zaujme nejedno lidské oko. Použitý materiál bambus patří k nejodolnějším dřevěným materiálům pro použití zejména v koupelnách. Nibu, to je krásné spojení moderního stylu a přírody.