Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Jarní slevy bezdotykových košů Helpmation

Jaro je ve znamení úklidu a proto jsme pro vás přichystali JARNÍ AKCI NA BEZDOTYKOVÉ KOŠE HELPMATION.

Jaro je ve znamení úklidu a proto jsme pro vás přichystali JARNÍ AKCI NA BEZDOTYKOVÉ KOŠE HELPMATION.

Akce platí od od 22. května do 30. června 2017 pro velké 80-ti litrové modely bezdotykových odpadkových košů Helpmation.

Helpmation DZT 80-4 (80 litrů)

Helpmation DZT 80-4R (2x40 litrů)Automatický bezdotykový odpoadkový koš 80 litrů Helpmation DZT 80-4


Automatický bezdotykový odpoadkový koš 80 litrů Helpmation DZT 80-4R

3.390,- Kč vč. DPH

3.490,- Kč vč. DPH


Bezdotykový odpadkový koš zaručuje maximální hygienu a jednoduchost ovládání. Můžete mít plné ruce odpadků, víko koše se automaticky otevře a po vhození i zavře. Tento systém je velmi hygienický a zajistí snížení výskytu bakterií. Otevírání a zavírání koše Helpmation je řízeno chytrým čipem.

Vysoká kvalita košů Helpmation

Odolná konstrukce odpadkových košů Helpmation z prvotřídní matné nerezové oceli opatřené ochranou proti otiskům prstů Fingerprint Proof nabízí moderní vzhled, snadné čištění, ochranu proti korozi. Víko odpadkového koše je vyrobeno z pevného ABS plastu. Kvalitní materiály zaručí dlouhodobé používání.

Úsporný provoz košů Helpmation

Úsporný provoz odpadkového koše zajišťují 3 kusy baterií typu LR20/D, které otevřou víko až 10 000krát (při použití kvalitních alkalických baterií). Bezdotykové koše Helpmation se díky modernímu designu a bezdotykovému provedení hodí do domácnosti, kanceláře, lékařské ordinace, nemocnice, kosmetického salonu, restaurace, penzionu či hotelu.

Jak funguje odpadkový koš Helpmation

Je to velmi jednoduché a hygienické. Přiblížíte se rukou do těsné blízkosti senzoru a víko se samo během 0,5 sek. otevře. Víko zůstane otevřené, dokud se ruka od senzoru neoddálí. Jakmile se od senzoru vzdálíte, teprve poté se za 3 sekundy víko zavře. Ovládání je zcela bezdotykové. Na víku koše jsou umístěna tlačítka pro ruční ovládání víka, pokud jej potřebujete mít delší dobu otevřené. V zadní části víka je umístěný hlavní vypínač ON/OFF pro možnost úplného vypnutí víka.