Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Jak zařídit malou koupelnu - úložné prostory a police

I malou koupelnu můžete mít zařízenou útulně a především prakticky. Nabízíme vám za tímto účelem vytvořené koupelnové doplňky, které vám pomohou vaši malou a i tu velkou koupelnu zařídit.

Ne každý si může dovolit mít velkou koupelnu s přebytkem místa, dvěma umyvadly, obrovským zrcadlem, vanou a k tomu i sprchovým koutem. Avšak i malou koupelnu můžete mít zařízenou útulně a především prakticky. Nabízíme vám za tímto účelem vytvořené koupelnové doplňky, které vám pomohou vaši malou a i tu velkou koupelnu zařídit.

útulná a praktická koupelnaPokud máte v koupelně opravdu málo místa, zcela jistě uvítáte úložné prostory na stěnu. Z tohoto segmentu vám nabízíme nástěnné poličky, které máme jednopatrové nebo dvoupatrové. Nejčastější jsou skleněné police, nebo police z umělého materiálu, který je oproti sklu lehčí a velmi odolný proti rozbití. Takové police nebudou v koupelně téměř vidět, a přesto poskytnou dostatek odkládacího prostoru pro drobnější věci, jako jsou například kosmetické přípravky. Tyto police máme v nepřeberném množství, různě veliké, s různým designem, s ohrádkou či bez ohrádky a dokonce i s vyvrtanými otvory pro bezpečné vložení pohárků na kartáčky.

V nabídce máme samozřejmě i poličky na objemné věci, jako jsou třeba ručníky nebo krabice. Ty už nejsou ze skla, ale z masivního a pevného materiálu, především kovu. Díky „žebřinové“ konstrukci ani tyto kovové koupelnové police nepůsobí v místnosti hutně. Pokud nebudou ničím obsazené, ani si jich nevšimnete.

Nezapomněli jsme ani na prostor kolem vany či ve sprchovém koutě. Sem se hodí především drátěné poličky, které pojmou nejdůležitější věci pro hygienu těla. Veškeré mycí gely, mýdla, houbičky, kartáče a šampóny jednoduše naskládáte do těchto poliček, které mohou být připevněné na zdi, nebo zavěšené třeba na okraj sprchové zástěny. Nejoblíbenější jsou rohové drátěné poličky, které poskytují úložný prostor právě tam, kde nebudou překážet.

Všechny kovové části polic, ať jsou to úchytky nebo police samotné, jsou vyrobeny z nekorodujícího materiálu a opatřeny kvalitní vrstvou chromu (nově i s mosazným či měděným vzhledem u série LADA), takže vám budou sloužit opravdu mnoho let. Výrobce NIMCO poskytuje na funkčnost výrobků nadstandardní záruku 10 let!

Výběr produktů