Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Hygiena především

Asi pro každého znamená koupelna místo čistoty, odpočinku a relaxace. Součástí každé moderní koupelny jsou také koše na odpad vzniklý v koupelně a dávkovače mýdla a tekutých prostředků.

Asi pro každého znamená koupelna místo čistoty, odpočinku a relaxace. Součástí každé moderní koupelny jsou také koše na odpad vzniklý v koupelně a dávkovače mýdla a tekutých prostředků. Nechte se inspirovat a vyberte si ten správný doplněk do vaší koupelny!

Bezdotykové odpadkové koše Helpmation nabízejí nejefektivnější způsob, jak snížit výskyt bakterií doma nebo v kanceláři. Odpadkové koše Helpmation jsou vyrobeny z kvalitních materiálů za použití nejmodernějších technologií. Koše Helpmation využívají infračervené senzory, díky kterým se víko otevírá bezdotykově. Jedná se o high-tech produkt nejvyšší kvality.

Bezdotykové dávkovače mýdla jsou funkční a estetický koupelnový doplněk do koupelny. Bezdotykové dávkovače tekutého mýdla Helpmation je skvělým pomocníkem v domácnosti, na pracovišti, ve zdravotnických zařízeních.Automatický dávkovač pasty a sterilizér zubních kartáčků Helpmation je praktickým doplňkem, který Vám usnadní a ulehčí každodenní hygienu ve Vaší koupelně. K dávkování zubní pasty Vám stačí pouze  vložit a zatlačit zubní kartáček do dávkovacího systému, který vymáčkne požadovanou dávku pasty. UV sterilizér spolehlivě zbaví Vaše kartáčky bakterií a virů a zároveň slouží jako držák 4 kartáčků.

Bezdotykové ovládání Helpmation zaručuje maximální hygienu. Nemusíte se dotýkat žádného tlačítka, které je plné bakterií. Jednoduše přiložíte ruku k senzoru, a již se vše děje automaticky. Tento systém je velmi hygienický a zajistí snížení výskytu bakterií.

Bezdotykový koš HelpmationHygienický dávkovač zubní pasty a sterilizátor kartáčků HelpmationBezdotykový dávkovač mýdla Helpmation