Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Grohe Smartcontrol pro exkluzívní sprchování

GROHE přináší systém SmartControl. Tento inovativní prvek představuje nový způsob sprchování a jeho ovládání. Jedním ovladačem můžete regulovat teplotu i množství tekoucí vody...

INTENZIVNÍ A ZCELA POHLCUJÍCÍ ZÁŽITEK ZE PRCHOVÁNÍ - TO JE SMARTCONTROL

GROHE přináší systém SmartControl. Tento inovativní prvek představuje nový způsob sprchování a jeho ovládání. Jedním ovladačem můžete regulovat teplotu i množství tekoucí vody, nebo přepínat sprchové proudy či střídat mezi hlavovou a ruční sprchou podle vaší aktuální chutě. Jednoduše otočte ovladačem GROHE ProGrip pro snížení či zvýšení průtoku vody. Stisknutím tohoto tlačítka vodu zastavíte nebo opět pustíte. Systém SmartControl si navíc pamatuje vaše aktuální nastavení a příště pustí vodu přesně v takovém množství a o teplotě, jakou máte rádi.

I do vaší koupelny se tento systém perfektně hodí. Předstěnové sprchové systémy totiž nevyžadují žádné bourání a jednoduše je napojíte na váš stávající rozvod teplé a tudené vody. A pokud děláte právě rekonstrukci koupelny, zvažte podomítkový systém, který je nenápadný, ale v velkou užitnou hodnotou.

Slovy lze těžko v krátkosti popsat, jak systém funguje, jak je inteligentní a přitom velmi jednoduchý, podívejte se proto na prezentační video.
 

Zákazníkům nabízíme ucelené systémy SmartControl, například Euphoria Smartcontrol, který se montuje na stěnu, dále velmi oblíbený Rainshower SmartControl pro montáž na omítku či pod ní, nebo Grohtherm SmartControl vyloženě pro podomítkovou montáž.

Z naší obsáhlé nabídky si vybere jistě každý ten nejvhodnější sprchový systém pro svou koupelnu. Výrobky samozřejmě postupně doplňujeme. Kompletní systém Smartcontrol naleznete vyhledáváním na našem e-shopu.

Prohlédněte si produkty SmartControl: