Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Bezdotykové infračervené teploměry

Výrobce Helpmation přináší do vašich domácností rychlé, přesné a bezpečné bezdotykové teploměry s digitálním displejem, které pracují na měření infračerveného záření.

Značku Helpmation jistě znáte jako výrobce bezdotykových produktů po domácnost, jako jsou hygienické a designové bezdotykové odpadkové koše, kvalitní dávkovače mýdla, praktické dávkovače zubní pasty. Nově nyní přinášíme i klinicky testované bezdotykové teploměry.

Bezdotykový teploměr HelpmationTeplotměry pracují na principu analýzy infračerveného záření, které je pro lidské oko neviditelné. Tato metoda nejen že je přesnější než u běžného lihového nebo digitálního teploměru, ale navíc je extrémně rychlá. Přesný bezdotykový teploměr Helpmation bezkontaktně změří teplotu lidského těla dětí i dospělých, teplotu povrchu předmětů, teplotu lahví s dětskou výživou, teplotu koupele nebo pokojovou teplotu a to do 1 sekundy od spuštění.

Nejvíce si budou náš bezkontatní teploměr s digitálním displejem vychvalovat maminky, popřípadě dětští lékaři. Nejpraktičtější je měření tímto způsobem totiž u malých dětí, kde potřebujete znát výsledek okamžitě, protože dítě kolikrát nevydrží v klidu, nebo je mu měření klasickým teploměrem nepříjemné.

Rovněž majitelé domácích mazlíčků konkrétně psů, budou spokojení a psi naopak šťastní. Máme speciální  teploměr pro měření teploty u psů, který je nakalibrovaný na teplotu psího těla, ta je totiž od toho lidského odlišná. Váš pes tak nebude ve stresu, protože teplotu mu změříte rychle, bezbolestně a mnohdy i nepozorovaně.

Chystáte se na dovolenou? Nezapomeťe přibalit cestovní bezdotykový teploměr, je malý, praktický, ale nabitý funkcemi. A žádná nemoc vás na vašich cestách nepřekvapí!