Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Bezdotykové dávkovače mýdla

Bezdotykové dávkovače mýdla Helpmation jsou skvělým pomocníkem v domácnosti, na pracovišti, ve zdravotnických zařízeních. Bezdotykové ovládání zaručuje maximální hygienu.

Bezdotykové dávkovače mýdla Helpmation jsou skvělým pomocníkem v domácnosti, na pracovišti, ve zdravotnických zařízeních. Bezdotykové ovládání zaručuje maximální hygienu. Nemusíte se dotýkat žádného tlačítka, které je plné bakterií. Jednoduše vložíte ruku pod senzor dávkovače, který Vám automaticky mýdlo nadávkuje do dlaně. Tento systém je velmi hygienický a zajistí snížení výskytu bakterií.

Nabízíme vám dva typy bezdotykových dávkovačů mýdla:
 
 
 
 
 
 

 


• 100% bezdotykový provoz sníží výskyt bakterií
• Vhodný pro tekuté mýdlo, saponát (jar), dezinfekční prostředky
Snadné plnění tekutého mýdla
• Funkce "No Drip" mýdlo neodkapává
• Elektronické přesné nastavení dávky
LCD display s hodinami a datumem (typ V-480D)
• Možnost připevnění na zeď
• Napájení bateriemi nebo adaptérem
 

Přednosti bezdotykových dávkovačů mýdla Helpmation

Bezdotykový provoz
Bezdotykové ovládání dávkovače mýdla zaručuje maximální hygienu a jednoduchost ovládání. Nemusíte mačkat žádné tlačítko, které je plné bakterií. Jednoduše vložíte ruku pod senzor dávkovače, který Vám automaticky mýdlo nadávkuje do dlaně. Tento systém je velmi hygienický a zajistí snížení výskytu bakterií.

LCD display
Bezdotykový dávkovač mýdla Helpmation V-480D je vybaven přehledným, podsvíceným LCD displejem, který zobrazuje stav baterií, nastavenou dávku mýdla a přesný datum a čas. Informaci o času oceníte nejen při ranní hygieně v koupelně.

Funkce „No Drip"
Bezdotykový dávkovač mýdla Helpmation je vybaven funkcí „NO DRIP“. Po nadávkování mýdlo neodkapává ze zásobníku. Prostor okolo dávkovače zůstane vždy hygienicky čistý.

Nízká spotřeba a napájení
Napájení elektroniky dávkovače mýdla je zajištěno pomocí 4 kusů baterií typu LR6/AA, které vydrží plnit svou funkci minimálně 12 měsíců. Doporučujeme používat kvalitní alkalické baterie.

Zásobník mýdla
Zásobník mýdla je u dávkovače Helpmation vyroben z průhledného plastu, a tak máte neustálý přehled o stavu mýdla v zásobníku. Víte přesně, zda je třeba mýdlo doplnit.

Nastavení velikosti dávky
Plynulé nastavení velikosti dávky mýdla. U typu V-480D elektronické přesné nastavení dávky 5 ml, 7 ml, 13 ml.

Možnost připevnění na zeď
Bezdotykový dávkovač Helpmation je možné umístit na umyvadlo nebo upevnit na zeď.

Využití bezdotykového dávkovače
Bezdotykový dávkovač mýdla Helpmation je možné používat na tekuté mýdlo, saponát (jar), dezinfekci a tekutá tělová mléka. Jeho používání zajistí hygienické mytí rukou v koupelně, kuchyni, restauraci, nemocnici, lékařské ordinaci, kosmetickém salonu, penzionech či hotelech.