Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.


Úspora při nákupu nejlevnějších typů vodovodních baterií je značně iluzorní. Při delším užívání totiž zjistíte, že v porovnání s pákovými bateriemi spotřebujete více vody a daleko horší je také komfort obsluhy. Proto nepřekvapí, že dnes jsou baterie s pákou v 80 % domácností a výrobci neustále vylepšují jejich design.

Náš e-shop nezůstává v trendech pozadu a nabízí vám to nejlepší od předních výrobců sanitární techniky. Především jsou to kvalitní značky, jako je Grohe, Hansgrohe, Kludi a Steinberg. Vodovodní baterie máme přehledně roztříděné do několika kategoríí, aby byl pro vás výběr co nejjednodušší. Můžete vybírat umyvadlové baterie, vanové baterie, sprchové baterie, stále více oblíbené a nepostradatelné bidetové baterie, samozřejmě také dřezové baterie (kuchyňské), tlačné baterie a ventily (baterie ovládané stlačením), samostané uzavírací ventily, napouštěcí a odtokové systémy a náhradní díly. Nedílnou součástí standardních baterií jsou též termostatické baterie, které máme pro lepší přehlednost umístěné v samostatné kategorii.
 
Vodovodní baterie, které prodáváme, jsou nejen velmi kvalitní, ale také jdou s dobou a výrobci každou chvíli vyvinou nový model či celou novou sérii. Reflektujeme tento vývoj a jakmile se nové baterie objeví na trhu, umístíme je do naší nabídky.

 
news
Neato Botvac D6 Connected

Neato Botvac D6 Connected je značkový, spolehlivý a výkonný robotický vysavač s laserovou navigací, která je dokonale přesná. Pomocí nové funkce No-Go Lines jednoduše vytvoříte virtuálních zábrany (linie), kde nechcte, aby vysavač uklízel

news
Nový robotický vysavač CleanMate RV500

CleanMate RV500 je robotický vysavač s gyroskopickou navigací, který systematicky podlahy zametá, vysává a zároveň vytírá. Kvalitní Li-ion baterie zajistí dlouhou výdrž úklidu.

news
AKCE na vysavače NEATO

Neato Botvac je dostupný a výkonný robotický vysavač s extrémně přesnou navigací pomocí laseru. Můžete ho napojit na domácí Wi-Fi síť a klidně ho ovládat přes chytrý telefon...

news
Obměna sortimentu

Koupelnové doplňky NIMCO opět rozšiřují své řady o nové produkty. Máme zde nové nádobky a nový typy pumpiček a dokonce jednu podstatnou inovaci vaší nejoblíbenější řady...

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Koupelna-snů.czLogo2 - Koupelna-snů.cz