Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Sprchový panel TEIKO PAMO

Sprchový masážní panel TEIKO PAMO patří mezi velmi oblíbené doplňky sprchových koutů.
Výrobce:Teiko
Katalogové číslo:TEIMP PAMO BI CR
Barva:bílá
Délka: 184 cm
Šířka: 44 cm


Sprchový panel TEIKO PAMO

Popis produktu
Sprchový masážní panel TEIKO PAMO patří mezi velmi oblíbené doplňky sprchových koutů. Jeho technické řešení přímo určuje, pro jaký způsob uchycení byl zkonstruován ... do rohu.

Rohový panel TEIKO PAMO k dispozici s pákovou a termostatickou baterií s přepínačem funkcí pro sekci osmi masážních trysek a ruční sprchy, jejíž součástí je také mýdlenka. Pro lepší pohodlí během masáže či sprchování se nabízí možnost využití sedátka, které je nedílnou součástí panelu TEIKO PAMO a jež může být současně doporučením pro seniory hledající alternativní zařízení namísto vany.

Sprchové panely PAMO/PAMO THERM využívají tlaku vody z vodovodního řádu. Provedení v bílé barvě, provedení trysek - chrom.
Parametry
Výrobce:Teiko
Barva:bílá
Délka: 184 cm
Šířka: 44 cm
Dotaz k produktu
Dotaz se nepodařilo odeslat, vyplňte prosím pole E-mail
Dotaz byl úspěšně odeslán.
Jméno a příjmeníDotaz *
E-mail *
 
Kategorienews
Nejoblíbenější produkty #2

Přinášíme vám přehled nejoblíbenějších produktů z našeho eshopu. Tyto produkty vybrali naši zákazníci a my se o to rádi podělíme s ostatními.Dnes představujeme: vodovodní baterie

news
Jarní slevy

Jaro je ve znamení úklidu a proto jsme pro vás přichystali JARNÍ AKCI NA BEZDOTYKOVÉ KOŠE HELPMATION.

news
Nová zrcadla

Představujeme vám nové typy designových zrcadel s vestavěným osvětlením od výrobce NIMCO vyznačující se zejména výbornou svítivostí. Za použití LED diod s vysokým výkonem...

news
Zákaznické reference

Jsme rádi, že naši zákazníci jsou spokojeni s nákupem vyrobků u nás i s výrobky samotnými. A budeme rádi i za vaše reference. Jedna naše zákaznice nám po instalaci koupelnových doplňků poslala pochvalnou referenci, kterou vám níže prezentujeme.

Zobrazit všechny aktualitynews

Logo - Koupelna-snů.czLogo2 - Koupelna-snů.cz


Navštivte partnerské obchody
z produkce Internetový-prodej.cz