Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Zařizujeme koupelnu, velká rekontrukce

Máme celkem hezký byt, starám se v něm o naše pohodlí a manžel zase aby vše fungovalo. Bohužel naše koupelna je ještě z minulého století a absolutně nevyhovuje.

Zákaznická reference od paní Lady.

Máme celkem hezký byt, starám se v něm o naše pohodlí a manžel zase aby vše fungovalo. Bohužel naše koupelna je ještě z minulého století a absolutně nevyhovuje. Záchod se kýve na stranu, umyvadlo je otlučené a vodovodní baterie jsou poznamenány vodním kamenem, který už nejde odstranit, a také protékají a jsou extrémně hlučné. A navíc, já bych moc ráda měla sprchový kout!

Naše stará koupelna v panelákovém bytě tedy chtě nechtě musela projít rekonstrukcí. Stavební práce a takové ty "chlapské" věci jsem nechala na manželovi a já se vrhla do těch "ženských" věcí, to znamená, jak koupelnu zútulnit, aby vše hezky ladilo a bylo zároveň praktické.

Nechtěla jsem koupelnové baterie s kohoutky, ale něco moderního, vzdušného, s krásným designem a hlavně praktického. Vodovodní baterie v koupelně nesmí být náročné na údržbu a musí také něco vydržet. A také vše musí ladit a ne „každý pes, jiná ves“, jak se říká. Pod téměř nekonečném hledání na internetu na mne začali vyskakovat všude samé reklamy na vodovodní baterie, až mne čistě náhodou jedna velmi zaujala. Byla to GROHE EURODISC JOY, klikla jsem na ní a dostala jsem se do e-shopu Koupelna-snu.cz, kde jsem si o ní přečetla vše důležité, ale hlavně si ji pořádně prohlédla na fotografiích. U produktu byl dokonce odkaz na stejnou sérii EURODISC JOY, takže hledání baterií ve stejném designu bylo jednoduché jako facka. Baterie je opravdu nádherná a po „konzultaci“ s manželem jsme vybrali baterii v bílém designu.

Ostatní už pak šlo ráz naráz. Vzhledem k tomu, že obklad v koupelně je v přírodních odstínech hnědé barvy, bílá barva k tomu krásně kontrastuje a je nadčasová, všechny ostatní koupelnové doplňky jsem vybírala už sama a také v bílém odstínu. E-shop Koupelna-snu.cz mne překvapil velkým výběrem doplňků do koupelny. Myslím tím různé poličky, háčky, dávkovače mýdla a držáky na vše možné. Po krátkém hledání jsem narazila na sérii koupelnových doplňků o výrobce NIMCO se jménem Lada! Vždyť ty výrobky do koupelny jsou pojmenované po mně, to je ale fór! NIMCO LADA je nádherná, buclatá, trochu retro, ale i přesto moderní. Je vyrobená z kvalitní keramiky, takže žádné plasty. Překvapila mne barevná varianta těchto výrobků, kde je místo chromového designu kovových prvků použita surová měď či mosaz. Výrobky v tomto kovovém provedení jsou moc zajímavé. Nám by ale do koupelny moc neladili díky hnědým obkladům. Takže to vyhrál klasický chrom.

Do nových obkladů jsme nechtěli určitě vrtat, tak jsem zvolila samostatně stojící výrobky, dávkovač na mýdlo, WC štětku a pohárky na kartáčky, pro každého jeden. Háčky a držáky z této série jsou ale už moc retro, hodí se spíše do horských hotelů, tam se budou opravdu vyjímat. Háčky na ručníky a držáky na WC papír jsem našla v sérii UNIX, ve které je opravdu velký výběr a co navíc, téměř všechny výrobky se dají přilepit! Tedy žádné vrtání do obkladů, jen přilepit a je hotovo. A našla jsem tu jednu opravdovou vychytávku, háček na otopný žebřík (topení) do koupelny. Jednoduše se prostrčí mezi tyčkami v topení, zezadu se utáhne a ručníky mohou viset na topení a přitom se sušit.

Do sprchového koutu jsme zvolili praktické rohové poličky z umělého skla, které je lehké, pevné a také má bělavý odstín. Jmenují se NIMCO UNIX IXI, jsou praktické, s vyfrézovanými otvory, aby voda lehce odtékala, a dají se také přilepit.

Naše koupelna je nyní nová, moderně a prakticky zařízená a velkou míru na tom nesou právě koupelnové doplňky, se kterými jsem velmi spokojená. Výrobcem inzerovaná 10-ti letá záruka se doufám prokáže odolností a spolehlivostí všech zakoupených výrobků. Rozhodně jsem tedy svým náhodným kliknutím na jednu reklamu neprohloupila.

Lada P.