Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Vytvořte si perfektní sprchu

Velká sprcha je součtem mnoho souvisejících článků. Od směšování vody po dodávku do sprchové hlavice, pokud budete investovat do kvalitních komponentů, přetvoříte svou ranní sprchu ve vzrušující zážitek.


Velká sprcha je součtem mnoho souvisejících článků. Od směšování vody po dodávku do sprchové hlavice, pokud budete investovat do kvalitních komponentů, přetvoříte svou ranní sprchu ve vzrušující zážitek. Vyberte si produkty společnosti Grohe, která je zárukou kvality a dokonalého pocitu při sprchování.

Jako první budete potřebovat sprchovou armaturu Grohe (směšovací ventil) pro směšování teplé a studené vody. Směšovací ventily jsou k mání s nebo bez termostatu a mohou být zabudované (pod omítkou) nebo na omítce. Většina hlavových sprch je v kombinaci s podomítkovými armaturami. Trubka vedoucí smíšenou vodu je vedená za obloženou stěnou a dosahuje k hlavové sprše. Ruční sprchy mohou být použité s podomítkovou nebo nadomítkovou armaturou. Budete požadovat sprchovou hadici a sprchovou tyč pro upevnění na stěnu. Sprchová tyč je preferovaným výběrem pokud se pouze sprchujete a pokud si chcete ruční sprchu nastavit jako hlavovou sprchu.

Sprchové hlavice Grohe se nabízí v mnoha designových stylech a velikostech, které vyhoví všem instalačním požadavkům. Dobrá sprchová hlavice nabízí výběr ze sprchových proudů, tak, aby vyhověla všem potřebám a náladám uživatele

Ruční sprchy
Od jednoduché po náročnou - ruční sprchy jsou k mání ve velkém výběru tvarů, velikostí a designových stylů. Vaše vyvolená sprcha by měla obsahovat vnitřní vedení vody ke každé z trysek na hlavici, to vám zaručí stejnoměrný sprchový paprsek. Vyberte si model se silikonovými tryskami, to zabrání zanesení vodním kamenem a sprchu snadno vyčistíte otřením rukou nebo hadříkem. Nakonec, než si koupíte svou sprchu, zjistěte si, jestli je komfortní na držení a jestli obsahuje několik vodních paprsků - přepínání mezi jednotlivými paprsky by mělo být jednoduché.

Hlavové sprchy
Hlavové sprchy mohou být umístěné na stěně nebo na stropě. Mnoho výrobců také nabízí řadu sprchových kolínek, které poskytují komfort ze sprchy přímo nad hlavou. Extra velké sprchy, upevněné ze stropu se stávají rychle oblíbené - jsou moderní pro každý styl a poskytují široký vodní proud. Většinou - čím větší je sprcha, tím více vody potřebuje, proto vždy ověřte ve své vzorkovně nebo s instalatérem, že budete mít adekvátní přívod teplé vody pro dostatečný průtok. Srovnávejte výrobce podle toho, kolik jejich sprchy spotřebují litrů za minutu - některé sprchy jsou efektivnější než ostatní.

Boční sprchy
Boční sprchy, někdy nazývané jako boční trysky, jsou malé sprchové hlavice, umístěné na jednom nebo vícero místech ve sprchovém koutu. Každá dodává proud vody cíleně na nějaké místo na těle. Umístění sprch je dáno při instalace, ale sprchy a jejich směr jsou nastavitelné pomocí otočného kloubu.

Pro maximální flexibilitu si vyberte sprchu, která nabízí výběr z vodních paprsků. Dnešní sprchy společnosti Grohe jsou sofistikované kousky konstruktérů. Grohe nabízí výběr ze senzačních možností, uspokojí každého uživatele, vyzývajíc ho k výběru preferovaného druhu vodního paprsku.Rain paprsek
Sprchové hlavice s tryskami Rain poskytují podstatné množství paprsků, které vytváří široký a delikátní proud vody dopadající na pokožku.


Vodní proud Champagne
Obohacený vzduchovými bublinkami je vodní proud Champagne měkký a luxusní – ideální pro relaxační sprchování. 


Vodní proud Pure

Vodní proud Pure je jednoduše široký proud vody, dodávaný ze středu sprchové hlavice. Vodní proud Jet

Redukcí počtu trysek se zvýší tlak vody. Intenzivní proud vody pro cílené stresované oblasti. Vodní proud Massage

Terapeutický efekt tohoto pulsujícího vodního proudu zrelaxuje a zklidní tělo i mysl. Vodní proud Normal

Tento všeobjímající vodní proud je perfektní pro každodenní osvěžení.