Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Výhodné sety koupelnových doplňků

Věděli jste, že spousta našich koupelnových doplňků se dá pořídit jako cenově zvýhodněný set? Nemusíte si již dělat starosti se zařizováním koupelny a vybíráním toho správného příslušenství na umyvadlo či k WC. Částečně jsme to totiž udělali za vás.

Hledáte nové vybavení koupelny? Staré koupelnové doplňky už dosloužili, špatně fungují, či se vám prostě už jen nelíbí? Vyřešte to nákupem kvalitních českýck koupelnových doplňků značky NIMCO právě u nás. Společnost NIMCO nabízí až 10-ti letou záruku na své výrobky do koupelny. Na výrobu používá pouze kvalitní materiály, jako je sklo, keramika, umělý kámen, kompozizový plast, ale i přírodní materiál - bambus. Všechny kovové části jsou z nekorodujícího materiálu, jako je mozas, měď a samozřejmě nerezová ocel. Povrchovou úpravu pak tvoří kvalitní vrstva chromu.

Věděli jste, že spousta našich koupelnových doplňků se dá pořídit jako cenově zvýhodněný set? Nemusíte si již dělat starosti se zařizováním koupelny a vybíráním toho správného příslušenství na umyvadlo či k WC. Částečně jsme to totiž udělali za vás.
 

Máte rádi veselé barvy?

Tak právě pro vás je tu set koupelnových doplňků NIMCO ELI. Sestavili jsme pro vás nejčastěji používané příslušenství do koupelny a tak v setu najdete kelímek na kartáčky, dávkovač tekutého mýdla a WC štětku. Pokud se vám nelíbí námi sestavené komponenty či jejich barva, můžete si sestavit svůj vlastní set. A klidně může být i z několika barev.
 

Podívejte se na další výrobky NIMCO ELI
 

Jste založení spíše konzervativněji?

Černou a bílou barvou nic nezkazíte. Do každé koupelny se hodí černobílé doplňky z naší řady koupelnových doplňků NIMCO LIO. Jednoduché válcové nádoby v základních dvou barvách, doplněné o luxusní chromovaný kroužek. Opět v setu naleznete dózu na kartáčky, dávkovač na tekuté mýdlo a štětku s podstavcem pro čištění WC.
 

Podívejte se na další výrobky NIMCO LIO
 

Odlište se netradičními materiály!

Kombinace přírodního materiálu - bambusu a keramiky imitující umělý kámen v případě "pískového" odstínu, nebo v matně bílé. To jsou doplňky na umyvadlo z nejnovější řady koupelnových doplňků NIMCO KORA. Opravdu netradiční provedení, které se hodí do moderní i retro koupelny. Set je tentokrát sestaven z dózy na kartáčky, dózy na odličovací tampóny, dávkovače na tekuté mýdlo klasické mýdlenky na tuhé mýdlo.
 

Podívejte se na další výrobky NIMCO KORA
 

Černá a bílá v poutavém kabátu.

Opět jedna sada koupelnoch doplňků v černém a bílém odstínu. To je řady koupelnových doplňků NIMCO AVA. Mírně buclaté tvary se velmi dobře drží a okamžitě padnou každému do oka. V setu naleznete dózu na kartáčky, dávkovač na tekuté mýdlo a štětku s podstavcem pro čištění WC. Tento set nenaleznete nikde jinde, sestavili jsme ho speciálně pro vás, zákazníky Koupelny-snů!
 

Podívejte se na další výrobky NIMCO AVA
 

Další cenově výhodné sety koupelnových doplňků a příslušenství pro vás připravujeme, sledujte nás!