Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Výhodné ceny Nimco Lotus & Nimco Metro

S prvními mrazíky jdou dolů ceny i u nás! Chcete mít doma kvalitní a krásné doplňky a přitom chcete ušetřit? Vyberte si doplňky řady LOTUS & METRO a další produkty v akční nabídce.

S prvními mrazíky jdou dolů ceny i u nás! Chcete mít doma kvalitní a krásné doplňky a přitom chcete ušetřit? Vyberte si koupelnové doplňky řady LOTUS & METRO a další produkty v akční nabídce.

Koupelnové doplňky Nimco Metro

Jednoduchost a zároveň osobitý styl každého prvku nijak nenaruší vzhled vaší koupelny, ale naopak vyzdvihne svěží a moderní vzhled. Ve srovnání s ostatními místnostmi bytu byla koupelna vskutku jen popelkou. Časy se ale mění. Proto, abyste svojí "popelce" dodali patřičný lesk, hodí se třeba právě série koupelnových doplňků Nimco Metro.

Koupelnové doplňky Nimco Lotus

Také vás napadlo, že je na čase něco změnit? Koupelna je místo kam chtě nechtě zavítáte každý den. K tomu, aby byla zároveň moderní, hezká a praktická stačí někdy jen krůček. Přemýšlíte kam s ručníkem? Toaletní papír se zakutálel neznámo kam? Tohle všechno už může být s koupelnovými doplňky Lotus minulostí.