Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Termostatické baterie Grohtherm 2000 New

Grohtherm 2000 New to jsou technologie GROHE CoolTouch®, GROHE EasyReach™ odkládání a XL Vodopád. Nejlepší Grohtherm 2000, který kdy byl Grohe vyroben!

Grohtherm 2000 New to jsou technologie GROHE CoolTouch®, GROHE EasyReach™ odkládání a XL Vodopád. Nejlepší Grohtherm 2000, který kdy byl Grohe vyroben!
 
Nová generace úspěšného produktu GROHE, všechny klíčové funkce a vlastnosti dobrého termostatu byly vylepšeny. Pyšní se lepší technologií pro větší bezpečnost, účinnost a komfort sprchování, novým designem s ergonomickým tvarem a estetickým průtokem vody, stejně jako funkčním zásobníkem – Nový Grohtherm 2000 je moderním řešením pro vany a sprchy jak vizuálně, tak prakticky. Jeho elegantní, strohý vzhled zlepší dekor každé koupelny. Dobře promyšlený a intuitivní, spojuje všechny výhody termostatu s perfektním vodním zážitkem.

Nejlepší Grohtherm 2000, který jsme kdy vyrobili

GROHE Aqua Pádla

Namísto tradičního kruhové zpracování, zajistí inovativní Aqua Pádla spolehlivý, anti-skluzový provoz pro maximální pohodlí

Nový GROHE Aquadimmer Eco 

Automaticky šetří vodu při přechodu z napoštění vany na ruční sprchu. Snadno srozumitelné piktogramy zobrazují pozici tlačítka pro sníženou spotřebu vody a plný průtok.

GROHE XL Vodopád

Vaši pozornost upoutá speciální XL Vodopád. Extra velká vanová výpusť přináší velký a široký průtok vody.

GROHE EasyReach™

Volitelná GROHE EasyReach™ sprchová polička může být umístěna na rozetě a překlene prostor mezi termostatem a stěnou. Rovný povrch skryje spojení.

Pro Grip

Se svými stejnými ovládacími tlačítky a anti-skluzovým povrchem GROHE PRO GRIP pro pohodlné ovládání, jsou podomítkové varianty zvláště nenápadné a stávají se prostorově úsporným , termostatickým řešením.

GROHE TurboStat®

GROHE TurboStat ® je centrem nového termostatu. Zajišťuje, že je požadované teploty vody dosaženo velmi rychle a udržuje teplotu konstantní.

 

Váš komfort je naší prioritou - 100 % GROHE CoolTouch®

Zvýšená bezpečnost, větší pohodlí, udržitelnost a zodpovědnost vůči životnímu prostředí, to jsou hlavní výhody termostatu. Pevný kovový kryt je vybaven 100% GROHE CoolTouch ® technologií, aby bylo vyloučeno riziko opaření o horký chromový povrch.
 
   
Bez GROHE CoolTouch® technologie                                                     S GROHE CoolTouch® technologií