Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Termostatické baterie GROHE Grohtherm s bezpečnostní funkcí Grohe CoolTouch®

Při výrobě termostatů používá firma GROHE nejcitlivější teploměr, jaký existuje - kůži lidského těla. Termostaty Grohtherm zajistí, že voda bude mít přesně takovou teplotu, jakou si zvolíte.

Termostatické baterie GROHE Grohtherm

Při výrobě termostatů používá firma GROHE nejcitlivější teploměr, jaký existuje - kůži lidského těla.

Termostaty GROHE řady Grohtherm zajistí, že voda, která z baterie vytéká, bude mít přesně takovou teplotu, jakou si zvolíte. GROHE TurboStat® je revoluční technologie - zajistí požadovanou teplotu vody ve zlomku vteřiny a udržuje ji konstantní.     


Technologie GROHE CoolTouch®

Naši zákazníci si nyní s revoluční řadou termostatů Grohterm mohou užít osvěžující sprchování více než kdy předtím.

Technologie GROHE CoolTouch® nabízí optimální výkon a nejvyšší bezpečnostní standardy v tomto odvětví na celosvětovém trhu. Grohe Grohtherm s technologií CoolTouch® je ideálním termostatem pro všechny uživatele, od malých dětí až po seniory.

Termostatická baterie GROHE Grohtherm, TurboStat, CoolTouch Termostatická baterie GROHE Grohtherm, TurboStat, CoolTouch Termostatická baterie GROHE Grohtherm, TurboStat, CoolTouch
       Bez technologie CoolTouch             S technologií GROHE CoolTouch®                              Průřez baterií

Červená barva označuje horké povrchy baterie, modrá barva naopak studené.


Užijte si GROHE CoolTouch®

Do termostatů Grohe je integrovaný speciální chladící kanál, který vytváří  bariéru mezi horkou vodou a povrchem baterie, který se tím pádem nikdy příliš neohřeje. Celá vnější plocha termostatické baterie nikdy nepřekročí preferovanou teplotu. Toto bezpečnostní opatření je vhodné zejména pro děti, které ne vždy správně odhadnou, zda je předmět, kterého se dotknou, nebezpečně horký, či nikoliv.