Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

SteamOne napařovací žehlící systém

SteamOne napařovací žehlící systém je novinkou, která žehlí napařovací metodou a je šetrnější než běžná žehlička ke všem oděvům a materiálům. SteamOne žehlí také rychleji a je úspornější.

SteamOne napařovací žehlící systém je novinkou, která žehlí napařovací metodou a je šetrnější než běžná žehlička ke všem oděvům a materiálům. SteamOne žehlí také rychleji a je úspornější. Celý proces probíhá bez použítí žehlícího prkna přímo na ramínku.

Produkty SteamOne byly představeny v relaci polopatě na ČT1.

SteamOne video
 
Díky několika tahům vyžehlí i ty nejjemnější tkaniny a je skvělý pro odstranění záhybů ze všech druhů látek. Je také velice rychlý, k samotnému použití je připraven během 1 minuty. Odstraňuje také během celého procesu všekeré pachy a rovnou dezinfikuje. SteamOne to nejlepší pro Vaše oděvy.

SteamOne H240


SteamOne má také veliké využití přímo v domocnosti. Oživuje a vyžehlí ubrusy, záclony, závěsy, odstraňuje zápach z cigaret a zlikviduje veškeré bakterie, které se usadily. Napařovacím systémem je schopen dezinfikovat potahy sedacích souprav, plyšové hračky, koberce a další.

V naší nabídce máme 4 typy SteamOne systémů

SteamOne H240 napařovací žehlící systém

SteamOne H10S napařovací žehlící systém

SteamOne Unilys napařovací žehlící systém

SteamOne T10 profesionální napařovací systém