Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Sprchy GROHE Euphoria Cube

Nová Euphoria Cube sprchová kolekce přináší čistý styl architektury čtvercových sprchových hlavic pro široké spektrum spotřebitelů. 


Nová sprchová kolekce Grohe Euphoria Cube přináší architektonicky čistý styl čtvercových sprchových hlavic pro široké spektrum spotřebitelů. 152 mm čtvercová hlavová sprcha, určená pro montáž s nástěnným nebo stropním sprchovým ramenem, je doplněna obdélníkovou ruční sprchou, které společně nabízejí skutečně čtvercové designové řešení pro cenově senzitivní zákazníky.

S ohledem na minimalistický styl moderní architektury, jsou jejich ostré tvary rozšířeny o lineární uspořádání sprchových trysek. Žádný detail nebyl opomenut. Sprchový set sdružující nástěnnou přípojku pro sprchovou hadici a nástěnný sprchový držák krychlových tvarů kompletuje celkový vzhled sprchy.

Styl a spolehlivost
Ruční sprcha je k dispozici s GROHE EcoJoy technologií™, která omezuje průtok vody na maximálně 9,4 litrů za minutu, jakož i s naší další spolehlivou technologií GROHE DreamSpray ®, při níž spotřebitelé těží z dokonale vyvážené distribuce vody do každé trysky sprchové hlavice. GROHE StarLight ® chrom a technologie čištění trysek SpeedClean zajistí, že jejich minimalistický design si udrží neposkvrněný vzhled, a pro zvýšení bezpečnosti je ruční sprcha vybavena funkcí GROHE CoolTouch ®, aby se zabránilo přehřívání vnějšího povrchu

Paralelní kolekce - Euphoria Cube a Eurocube baterie
Nová kolekce se perfektně doplňuje s novou kolekcí baterií Eurocube a nabízí kompletní "čtvercové" řešení pro kosmopolitní koupelny. Nástěnné a podomítkové sprchové směšovače a vanové baterie se sprchovým přepínačem odrážejí stejně čistý design a jsou zároveň doplňovány umyvadlovými 3-otvorovými a nástěnným 2-otvorovými variantami.