Košík0
Způsoby doručení
Přepravce105 Kč
Doprava zdarma od 3 000 Kč

Sprchová lampa Axor navržená studiem Nendo

V lampové sprše Axor se zcela harmonicky propojuje voda se světlem. Co se zdá na první pohled být lampou, nabízí v druhé řadě zcela jedinečný zážitek ze sprchování.

Oki Sato z japonské architektonické studio Nendo miluje vytváření momenty překvapení. Tak se nám úplně poplete s lampou, která je ve skutečnosti sprcha.Inspirován stojací lampa, jeho snem je spojit zcela odlišné životní prostor. Co by v kombinaci se sprchou a lehký vypadat? Jeden, kde si můžete jednoduše sestavit židli, zapněte světla a číst?
 
V Axor LampShower, voda a světlo jsou dohromady v dokonalé harmonii. I když na první pohled to vypadá jako lampa, na hledání blíže zjistíte, že nabízí one-za-druhusprchování. K dispozici je prvek kouzla v poetické provedení: krásně tvarované vodním paprskem, který obklopuje celé tělo, prší dolů z okraje průhledné stínítko.Integrované osvětlení interiéru vytváří pocit-dobrá atmosféra v celém koupelny.

Nástěnné nebo na strop: Axor LampShower dělá pryč s tradiční hranice mezi prostory. Koupelna se hodí do obytného prostoru, jako by to bylo vždycky tak. Ve stejné době, Axor LampShower přináší domáckou atmosféru do koupelny, a může být perfektně kombinovat se sprchovým koutem a toaletními potřebami z řady různých sbírek a stylů.

Stejně jako chromované varianty, výrobní družstvo Axor nabízí různé speciální povrchové úpravy, jako jsou zlaté. Takže Axor LampShower může být modifikováno tak, aby vyhovovaly vkusu.